Katsuro NPC Listesi

'Oyun Bölümü' forumunda Dark tarafından 28 Şub 2009 tarihinde açılan konu

 1. Level 1-20

  Dağlar ==> Yuki Onna / Kaçak
  Taş Orman ==> Ayı / Kaçak
  Ayı İni ==> Ayı / Kaçak
  Ninja Kampı ==> Ninja Öğrenci / Kaçak
  Kutsal Ada ==> Bekçi / Yuki Onna
  Liman ==> Sarhoş / Kaçak / Hırsız
  Hırsız Mağarası ==> Hırsız / Kaçak

  Level 20-

  Dağlar ==> Oni / Yuki Onna / Domuz
  Taş Orman ==> Domuz / Vatan Haini / Haydut / Ayı
  Ayı İni ==> Ayı / Vatan Haini
  Ninja Kampı ==> Ninja / Ninja Öğrenci /Vatan Haini
  Kutsal Ada ==> Koruyucu / Oni
  Liman ==> Vatan Haini / KargaBurun
  Hırsız Mağarası ==> Haydut / Vatan Haini / Kargaburun  Katsuro Arena


  Burada, ağır zırhlı Samuraylar tüm zamanların en onurlu düellolarından birini yapmak için birbirlerine rakip olurlar. Bushido, savaşın eski orjinal tekniği, dövüş sanatlarının en üstünüdür. Ishimo Samurayları, dövüşte ölümsüz şöhret kazanmak için arenada toplanırlar. Hareketsiz bir şekilde rakiplerinin karşısında durarak, yaşam ve ölüm için yapacakları dövüşte, bir savaşçı zerafetiyle rakibine saldırmak için en doğru anı beklerler.

  Katsuro Arena

  Katsuro Dojo Eğitimi
  Kategori: Katsuro, Katsuro Kılavuzları | 2 Yorum Var

  Ben, tüm yeni gelenlere eğitim alarak yeteneklerini geliştirmelerini tavsiye ederim. Bu aynı zamanda senin de yapmak zorunda olduğun şeydir. Dojo`ya git ve mümkün olan en hızlı şekilde yeteneklerini geliştirecek olan eğitimleri al.

  Dojo Eğitimi

  Katsuro Dağlar

  Uzun zaman önce, bu toprakları dindar imparatorların yönettiği dönemlerde, Shungedo-dağları bilgelik ve aydanlanma için çalışılan antik manastırları barındırırdı. Ama bölgenin üzerine bir karaltı çöktü ve kutsal alan karanlık ve cehennem azabından oluşan bir yere dönüştü. Sadece en cesur savaşçılar, karmaşık dağ yollarından heybetli dağların olduğu bölgeye seyahat etmeye cesaret edebilirler. Kıymetli hazineler burada sahiplerini beklemekle birlikte, sisli tepelerin ardında kötülük de pusuya yatmış durumdadır.

  Katsuro Muhafız


  Bekçi kulübesi, onuruyla bir miktar para kazanmak isteyen genç Samuraylar ve Roninlerle doludur. Fakat, kapıların ve şehir duvarlarının dışı sayısız tehlikeler barındırır. Bu yüzden her onurlu savaşçının, burada çalışması beklenir.

  Burada muhafız olarak çalışarak para kazanabilirsin.

  Katsuro Katsumo Eğitim

  Haykırışlar ve tahta kılıçların boğuk pat sesleri birbirlerini izleyerek Dojo`yu doldurur. Genç Samuraylar burada tecrübeli ve acımasız Sensei`den yumruklarıyla ve kılıçlarıyla dövüşmenin sanatını öğrenirler.

  Zorlu eğitim boyunca özelliklerini geliştirebilirsin. Sensein senden uygun bir miktarı ücret olarak alacak.


  Katsuro Katsumo Eğitim

  Katsuro Market

  Yerel marketin hareketli olaylarını izlerken, egzotik bitkilerin kokusu burnuna gelir. Ishimo`nun dört bir yanından gelen mallar, burada tahta standlar üzerinde sergilenirken, çalışanlar bağırarak mallarını över. Burada değerli zırhlara ek olarak, yiyecek ve tahta imbikler gibi genel eşyaları bulabilirsin. Bunlar altın paraların melodik şıkırtılarıyla birlikte el değiştirir.

  Markette samuraylar, diğer savaşçıların sattığı eşyaları satın alabilecekleri gibi, artık ihtiyaç duymadıkları kişisel eşyalarını da satabilirler.


  Müzayede Salonu

  Müzayede salonuna gittiğinde karşılaştığın görüntü nefes kesicidir: Ustalıkla hazırlanmış katanalar, karmaşık bir şekilde dekore edilen el yapımı mücevherler, el yapımı zırhlar önünde durur. Krallığın dört bir yanından gelmiş nadide mallar kasalarda ve sepetlerde yatar. Ziyaretçiler pür dikkat malları inceler ve teklif vermek için doğru zamanı bekler.

  Müzayedeki kaliteli mallar için buradan teklif verebilirsiniz. Eğer senden yüksek teklif veren olursa, sadece eşyayı değil, onun için teklif ettiğin miktarı da kaybedersin.


  Katsuro Ayı İni

  Uzun bir zaman boyunca, ayılar bilgeliğin soylu yaratıkları olarak görülmesine rağmen, kötü ruhların etkisi ile şimdi, Matsushima Mağaralarının derinlikliklerinden, kavgacı, saldırgan sesleri duyulmakta. Bazen kaybolan köylülerin, ormancılar ve çiftçilerin ezilip, parçalanmış cesetleri bulunur. İnsanlar cesur bir savaşçının ayıların tehdidinden onları kurtarması için tanrılarına dua ediyorlar.
   
  Son düzenleme: 28 Şub 2009