Kasım 2010 Oğlak Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 kasım Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu Kasım Ayında Neler bekliyor
  Kasım 2010 Oğlak Burcu Burç Analizi  Oğlak Burcu kasım 2010 Yorumları

  [​IMG]

  Bu dönemde analiz gücünüz oldukça artacağından, en ufak aksaklıkların bile farkında olabilirsiniz. Yaşamınızı yakından gözlemlediğinizde, ilişki konusunda eksik kaldığınız bazı olguların da kolaylıkla farkına varabilirsiniz. Neler yapılmalı diye düşünürken, hem kendinizi hem de birlikte olduğunuz kişiyi net bir bakış açısıyla yorumlayacaksınız. Böyle davranmanın beraberliğinizin temelini güçlendireceğinin farkındasınız. İleriye dönük düşünceleriniz için bazı planlarda bulunabilir, adım atmak yerine şu an için beklemede kalmak yanlısı olabilirsiniz. Fakat bu bekleme sürece tamamen olumlu yönde gelişim sağlamak içindir.

  İlişkisinde sorun olan Oğlaklar ise, bu dönemde eskiyle ilgili konuları tekrar gözden geçirerek, yaşananları daha gerçekçi bir şekilde ele alarak bundan sonrası adına hareket etmek için beklemede kalmak gerektiğine karar verebilirler. Neden bu noktaya gelinmiştir ve neden sorunlar baş göstermiştir. Şimdi bütün bunlar karşısında neler yapılmalıdır. Bu beraberlik neden bu noktaya gelmiştir gibi düşünceler ön planda olabilir. Kimileriniz bu konuda olumlu kararlar alarak eskiye bir dönüş yapmaya çalışsalar da, acil hareket etmemeli ve biraz daha beklemede kalarak her ayrıntıyı gözden geçirmelidirler.

  Çünkü bu etki çok kısa sürecek, 8 Kasım tarihinden sonra ise Venüs gezeni gerileme hareketiyle tekrar Aslan burcuna geçtiğinde siz Oğlaklar da duygularınız konusunda kendinizi daha fazla ön planda tutabilecek enerjilere sahip olacaksınız. Tarafsız bakış açısından ziyade, kendi fikirlerini daha fazla önemseyecekleri için eskiyle ilgili meselelerde bencil düşünmek gayet normal olacaktır. Kısaca bu dönemde, bazı şeyleri düşünüp tekrar biraraya gelmeyi düşündüğünüz halde, bu enerjinin kısa süreli oluşu nedeniyle vazgeçebilirsiniz.
  Venüs gezegenin bu ay içinde yapacağı etkileri şöyle bir özetlersek yapmanız gereken duygu dünyanızla ilgili konularda güvenliğinizi ileriye dönük şekilde ayarlamak olmalıdır.

  Eğer yaşadığınız ilişki sizi yarınlara hazırlamayacaksa, size mutsuzluk getirecek şartlardaysa ve kendinizi gerçek anlamda huzurlu hissetmiyorsanız artık düşünme vakti gelmiştir. Geçtiğimiz ay size oldukça yeni bir heyecan yaşatan Venüs gezegeninden umarım olumlu anlamda yararlandınız. Şimdi yeni başlayan bu ilişkiyi ve geride bırakmanız gereken herşeyi tekrar düşünme fırsatı bulacaksınız. Yüreğinizin derinliklerinde eskiye oranla daha farklı bir şeyler hissetmenin mutluluğu içinde, gerçekleri en net haliyle görmeye çalışın. Mutsuz olabileceğiniz noktaları iyi tesbit edin.

  Öyle mantıklı düşünün ki, önümüzdeki yıl başlayacak mükemmel enerjilerin, şimdi vereceğiniz kararların ödülü olduğunu göreceksiniz. İnce eleyip sık dokuyun, gerekirse en ufak detaya bile azami özen gösterin. Bütün bu elemelerden sonra birlikte olduğunuz kişi sizce doğru birisi ise aşkınızı doyasıya yaşayın. Eğer tam tersi ise gelecek olan yenilikler adına üzülmeden bekleyin. Gerçekçi düşündüğünüz sürece verdiğiniz hiçbir karar sizi rahatsız etmeyecektir.

  rezzan Kiraz​