Kasım 2010 Kova Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 30 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Kasım Ayı Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcu Kasım 2010 Burç Analizi
  Kasım Ayında Kova Burcunu Neler Bekliyor


  2010 Kasım Kova Burcu

  [​IMG]

  İçinde bulunduğunuz hayatın sorumluluk dolu rutini içinde, huzurunuzu yeniden kazanmak ve hayatınızı kurgulamak, bir düzen kurabilmek için ihtiyacınız olan tek şeyin güvenlik içinde yaşamak olduğunu göz ardı etmeyin. Değişen koşullara uyum sağlamak için öncelikle geçmişinizle olan hesaplaşmalarınızı bitirin. Bu dönemde hala etkisinden kurtulamadığınız veya unutamadığınız bu kişiyle olan tüm anılarınızı gözden geçirin. Sonra mantığınızı ön plana alarak tekrar düşünün. Hala onunla alakalı yüreğinizde bir sıcaklık duyuyorsanız bunun gerçek bir sevgi mi yoksa alışkanlık mı olduğunu saptayın.
  Venüs' ün Aslan burcu seyri ise karşıt burcunuz oluşu dolayısıyla direk olarak ilişki evinizi ilgilendirmekte. Bu transit hayatınıza girecek yeni bir kişiyi gösterdiği gibi, sizin ilişki konusunda tercih yaparken kendine oldukça güvenen, ifade gücü yüksek, yaratıcılık özellikleri olan, bir ilişkide sıcak ve cömert tavırlara sahip kişilere daha doğru çekileceğinizin göstergesidir.

  Bu kişi böylesine olumlu özelliklere sahip olduğu kadar, beraberlikte pohpohlanmaktan hoşlanan gururlu ve son derece sabit düşünceli biri de olabilir. yani dediğim dedik tarzı yaklaşımlar gösterebilir. Bu durumda sizin, daha önceki tecrübeleriniz doğrultusunda mantıklı karar vermeniz kesinlikle şarttır.

  Diyelim ki, bu süreçte zaten var olan bir ilişkiyi sürdürüyordunuz. O zaman partneriniz bu şekilde davranacak demektir. Yani onun ilişkinizdeki sevgi alış verişi bu tarz olacak ve doğal olarak sizin kimliğinizle onun bakış açısı arasında bir dengelemenin yapılması gerekecektir. İşte bu nokta son derece önemlidir. Çünkü ilişkinin uyumlu ve huzur dolu sürebilmesi için her iki tarafın de kendi inatçı tavırlarını beraberlikleri adına özveride bulunarak düzenlemeleri şarttır.

  Venüs Aslan burcu seyirleri ilişkisi olmayan ve şu anda ciddi bir ilişkiye girmeyi düşünmeyenler içinse ilginç bir dönem olabilir. Karşı cinse karşı oldukça güçlü bir yöneliminiz vardır hatta aşk konusunda son derece ateşlisinizdir. Sosyal ortamlarda bulunmak hoşunuza gitmektedir. Fakat geçirdiğiniz tecrübeler gereği, kimsenin kaprisiyle uğraşmak niyetiniz olmadığından karşınızdaki kişinin hakimiyet kurmaya çalışan bir kişi olmasından ziyade sizin liderliğinizi kabul etmesi gerekecektir. Ancak bu şartlarda bir beraberliğe girebilirsiniz.

  Nuray Sayarı​