Kasım 2010 Koç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcu Kasım Ayı Burç Analizi
  Kasım 2010 Koç Burcunu Neler Bekliyor


  Koç Burcu Kasım 2010


  [​IMG]

  Astrolojik açıdan kimlik duygumuz ve özgüvenimizin temsilcisi olan Güneş gezegeni 10 Kasım tarihinde Yengeç burcundaki seyrine başlamış olacaktır. 14 Aralık tarihine kadar devam edecek bu etki altında eviniz ve ailevi ilişkileriniz, duygusal güvenceniz ve huzur duygunuz odak noktanız haline gelebilir.
  Diyebiliriz ki, sizin için bir ay boyunca bu konular merkez noktanız olacaktır. Siz bu mevzularla ilgili parlamak, egonuzu doyurmak ve güvence elde etmek niyetinde olabilirsiniz. Bir koç her zaman kendi bildiği yolda ilerlemekten yanadır. O bir önderdir ve hiç kimsenin yaşamı üzerinde söz hakkı olmasını istemediğinden dolayı bu süreçte evinin güvenliği veya ev içindeki konumunun tam olarak belirlenmesi için, gerektiğinde her türlü savaşı verecektir. Bu yolda ilerlerken ateşli enerjinizi belirli bir amaç bütünlüğü içinde yönlendirirseniz bu dönem gerek maddi ve gerekse manevi açıdan yaşamınızdaki güven olgusunu oturtmanız kolaylaşır.

  Bu süreci olumlu manada değerlendirmek için dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kontrol dışı durumlarla karşılaştığınızda öfkenize yenilmemektir. Bugüne dek yaşadığınız ailevi sorunlar, maddi yetersizlikler, yetişme ortamınızdaki zorluklar veya erken çağlarda güvence peşinde koşmanın sizde yarattığı etkiler ne olursa olsun, bunları olumsuz manada değil, bilakis size kattığı güç olarak görürseniz, bu dönem yuvanızdaki dirlik ve düzeni sağlamanız hatta yarınlarınızı garanti altına alacak girişimlerde bulunmanız da kolaylaşır.

  Kendinizi eksiksiz ve tam olarak ifade etmenin yolu, alışkanlıklarınızı düzene koymak, ev içindeki ilişkileri güçlü tutmak, sizden farklı görüşlere sahip olsalar da, birlikte yaşadığınız insanları koruyup, kollamaya çalışmaktır.

  Nuray Sayarı​