Kasım 2010 Balık Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 29 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kasım 2010 Balık Burcunu Neler bekliyor
  Balık Burcu Kasım 2010 Falı
  Kasım 2010 Balık Burcu Burç Analizi


  2010 Kasım Ayı Balık Burcu

  [​IMG]

  Bugüne dek yaşadığınız ilişkiler ve geçirdiğiniz acı veya tatlı günler, hepsi gözlerinizin önüne gelerek sizi etkisi altına alabilir. Eğer sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar varsa bu süreçte bütün bunların üstesinden gelebilir yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eğer şu an bir ilişkiniz yoksa çok eskiden tanıdığınız bir insanla tekrar karşılaşmanız mümkündür. Hala ona karşı yüreğinizde bir aşk taşıyorsanız tekrar denemek için geçmişte yaşadıklarınızı göz önüne alarak düzenlemelerde bulunmalısınız.
  İlişkiniz yoksa bu dönemde karşınıza çıkacak kişiyle hem şefkat hem de sadakat olgusunu merkez aldığınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Bu süreç kendinizi ifade etmenizi ve göstermenizi sağlayacak enerji anlamı taşıdığından eviniz, aileniz ve yuvanız kısaca güvencenizi ilgilendiren mevzularda etkili olabilir.Duygu dünyanızla alakalı her konuda güvencenizi ön planda tutarak ilişkiler yaşamak isteyebilir, sizde bu hissi uyandırmayan, tedirgin eden ve geleceği olmayan kişilerle bir araya gelmemeye özen gösterebilirsiniz.

  Duyarlılığın yoğunlaşacağı bu süreç, bir Balık için büyümek ve gelişmek adına sesini yükseltmeyi ve kendine yeni bir yol çizmek için eskiyle alakalı herşeyi geride bırakmayı kabul etmelidir. Artık bir dönem kapanmak üzere, lütfen yeni bir pencereden hayata bakabilmek için gözlüğünüzün rengini değiştirin.

  Nuray sayarı​
   
Yükleniyor...