Kasım 2010 Akrep Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 30 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Kasım Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcu Kasım Ayı Burç Analizi
  Kasım 2010 Akrep Burcunu Neler Bekliyor


  Akrep Burcu Kasım 2010

  [​IMG]

  Eğer bir ilişkiniz varsa ve problemler nedeniyle bir türlü uzlaşma sağlanamamışsa, bilinçli bir şekilde bir mesafe koyulmuş olabilir.İşte bu durum üzerinde 2 Kasım tarihinden itibaren bir düşünme süreci yaşanarak, olan bitenlerin tekrar gözden geçirilmesi anlamında olabilir. 9 Aralık tarihine kadar devam edecek bu durum karşınızdaki insanın veya ilişkinizin, sizin için ne kadar önemli olduğunu saptamanıza yarayacaktır.
  Daha inceleyici bir şekilde, olanları kritik ederek olumlu düşünmeye çalışsanız da, mükemmellik arayışınızın yükselişi ve kendinizi pek güvende görmemenize neden olmaktadır. Bazı şeyleri görmezden gelmeye çalışmak ve yeniden biraraya gelmek konusunda ise her iki taraf ta değişik düşünceler olacağından, net bir durum ortaya çıkmayacaktır. Venüs gezegeninin hiç etkili olmadığı bir pozisyonda oluşu, ilişkinin düzeltilmesi yolunda olabilecek son şansı da ortadan kaldırdığı için siz veya o, bu tarihten sonra tekrar bir mesafe koyarak biraz daha ayrı kalmayı düşünebilirsiniz.

  Tabiki bu söylediklerim genel manada analizdir. İki kişinin de harita analizi yapılmadan bu düşünme safhasında tekrar biraraya gelinip gelinmeyeceği konusu pek net olmayacaktır. Beraberliğin kalitesi, geçirilen süreç ve sizi biraraya getiren enerjilerin olumlu olması halinde pürüzler giderilebilir, bir ortak karar alınabilir.
  Mars gezegeninin cinsel tutkular ve bütünleşme arzusu yaratacak olan bir yaşam alanından geçiyor oluşu ilişki konusunda sözel atışmaların, agresif yaklaşımların ve kararsızlığın oldukça etkili bir hale geleceğinin göstergesidir. Tutkularınızı dizginlemeyi, kimi zamanlarda oldukça nötr davranışlarla hareket etmenize neden olabilir. bu düşünce şekli doğal olarak ilişkiye zarar verebilir.

  Kimi zaman, sözel olarak atışmalar, sonu bir amaca yönelik olmayan tartışmalar, bir tarafın diğerine tüm sinirini boşaltması, keskin bir dille her iki tarafın da kendi fikirlerini inatla savunması, düşüncelerle meydana okumaya kadar gidebilir. Gördüğünüz gibi zorlu bir süreçtir. Fakat siz, bunların şimdiden bilincinde olarak, karşınızdaki insanı ve yaşadığınız ilişkinin manası üzerinde gerçekçi bir şekilde düşünebilirseniz belki de duygularınız ağır basacaktır veya mantığınız bazı şeylerin bittiğini size söyleyecektir.

  Rezzan Kiraz​