Kaş Neden Dökülür

'Sağlık Rehberi' forumunda Ezlem tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Kaşlar Neden Dökülür
  Kaş Dökülme nedenleri
  Kaş Dökülmesi

  Mevsimsel değişmelerin yanı sıra kaşlarınızda sürekli dökülmeler varsa nelere dikkat etmelisiniz ?

  Türkiye ile birlikte dünyada 30 farklı ülkede uygulanan “DHI No Touch” teknolojisi saç ve kaş dökülmesi gibi problemlerin önüne geçmeyi mümkün kılıyor. M. estetik uzmanı Dr. Ceyda Şener saçları ya da kaşları dökülen kadın ve erkeklerin bu yöntemle çok daha doğal ve gür saçlara kavuşacağını söylüyor.
  kaslar1 Kaşlarım Dökülüyor Ne Yapmalıyım ?DHI No Touch Technique’te, enseden tek tek alınan saç kökleri, DHI’a patentli bir cihaz yardımıyla diğer tekniklerdeki gibi demet demet değil, açıklık olan bölgelere tek tek ekiliyor.

  Kadın ve erkekte görülen her türlü saç dökülmesi tipi için geçerli olan bu yöntem, birçok saç ekim yönteminde sıklıkla ortaya çıkan morarma, bandaj, şişlik, yara ve ağrı gibi sorunları elimine ediyor. Operasyon çıkışı görüntü de, eski yöntemlerdeki portakal kabuğu görüntüsü değil, bir elma pürüzsüzlüğünde oluyor. Ayrıca saçlar uzadıktan sonra ‘çim adam’ görüntüsü de oluşmuyor.

  Bu kadar şeyle uğraşamam diyorsanız arkadaşlarım. Eczanelerde satılan minoxidil %5 olan spreyi kullanabilirsiniz. Bu spreyde inanılmaz sonuçlar veriyor,  alıntı