Kartal'da Yol Ayrımı

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 4 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Beşiktaş'ta, kaleci Hakan Arıkan ile Serdar Özkan'ı Galatasaray'a gideceği yolundaki söylentiler netlik kazanmaya başladı.

  Sarı-kırmızılıların Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel'in, İki futbolcuyla da görüştük açıklamasının ardından taraflar da bu konuda görüşlerini bildirmeye başladı.

  Serdar Özkan'ın Menajeri Ekrem Örenç, Biz bugüne kadar hep Beşiktaş Yönetimi'nden gelecek cevabı bekledik. Bize önerilen değeri uygun görmedik. Başka bir teklif istedik. Ancak kimse aramadı. Bundan dolayı biz de talip olan takımlarla görüşmelere başladık. Henüz kimseyle kesin anlaşmamız bulunmuyor. Anlaşacağımız takım, yurt içinden de olabilir, yurt dışından da... Ancak iki hafta içerisinde netleşeceğini umut ediyorum. Lig bitmeden imzayı atacağız ifadesini kullandı.

  Kaçamak yanıt
  Bu arada kaleci Hakan Arıkan konusunda yönetime olumlu rapor veren Denizli'nin, oyuncusuyla Diyarbakırspor maçı öncesinde bir görüşme yaptığı vurgulandı. Tecrübeli hocanın, Hakan'a kalıp - kalmayacağını sorduğu, file bekçisinin, Kafam çok karışık, henüz net bir karar veremedim diyerek kaçamak bir yanıt verdiği öğrenildi.
  Hakan'ın Menajeri Olgun Peker, Görüştüğümüz kulüpler arasında Galatasaray ve Türkiye'nin önde gelen 1-2 kulübü daha var. Özellikle Rusya'dan ciddi teklifler aldık. Ancak Beşiktaş ile son kez görüşmeden hiçbir kulübe imza atmayız dedi.
   


Similar Threads: Kartal'da Ayrımı
Forum Başlık Tarih
Spor Gündemi Robinho Kartal'da 27 Ağustos 2010