Kartal Çıkmazlarda

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 5 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Beşiktaş'ta Tello ve Ernst'in sakatlığının ciddiyetini koruması, Trabzonspor karşılaşması öncesinde siyah-beyazlıların moralini bozarken, Mustafa Denizli'yi de büyük sıkıntıya sokuyor.

  Ankaragücü karşısında yaralanan Kartal'a sakatlıkları bulunan 2 oyuncudan sakat haberler geldi. A.Gücü maçında Tello ile Ernst'in yokluğunu arayan Beşiktaş'ta sakatlıkların yarattığı depremin şokları devam ediyor.

  Her ne kadar Mustafa Denizli sakat ve cezalıların eksikliklerini hissetmediklerini söylese de Trabzon maçı öncesi Tello ve Ernst'in son durumu can sıkıyor. Dün sabahki çalışma öncesi 2 futbolcuyla bir görüşme yapan Denizli, öğrencilerinin değil koşmak yürümekte bile zorluk çektiğini görünce bir anda paniğe kapıldı.

  GECELERİ BİLE AĞRIYOR'

  Ayak bileklerinde kemik ödemi saptanan 2 oyuncu da ağrılarının geçmediğini söyleyince, sağlık ekibi tarafından hemen MR'a gönderildi. Ernst'in, Denizli'ye dert yanarak Daha önce de çok sakatlık yaşadım ama bu beni çok zorluyor. Durumum iyiye gideceğine kötüye gidiyor. Bu halde oynamam imkansız. Geceleri bile ağrı oluyor dediği öğrenildi.

  Tello'nun da aynı şikayetlerde bulunduğu belirtildi. İletişim sorumlusu Prof. Dr. Mete Düren ise sakatlıklar için Eğer 2 oyuncumuz da çarşamba günü sorunsuz antrenmanlara çıkarlarsa Trabzon'a karşı forma giyerler. Ama ağrıları geçmezse oynamaları zor. Özellikle Tello'nun durumu biraz daha ciddi. İğne ile oynayabilir ama biz futbolcumuzun sağlığını düşünüyoruz dedi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 13 May 2013