Karşı Cinsi Etkilemenin Püf Noktaları...

'Güncel Bilgiler' forumunda ßyFeaR tarafından 26 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Karşı Cinsi Etkilemenin Püf Noktaları...

  Sevgililer gününü sevgilisiz geçirmemeye aklınıza koyduysanız ve bunun için de iyi bir adayınız varsa işte size sevdiğiniz erkeği elde etmenizi kolaylaştıracak küçük bir kılavuz...

  Doğallık

  İçinden geldiği gibi hareket eden kadınlar daha doğal daha rahat bir görüntü çizerler. Moda diye kendinize yakışmayanı giymek yerine sizi en güzel gösteren giysileri tercih edin. Karşınızdakine fikirlerinizi açıkça söylemekten çekinmeyin. Kimse sizi düşüncelerinizden ötürü suçlayamaz. Sünepe görünmektense fikir sahibi olun. Olduğunuz gibi görünmek size avantaj sağlar.


  İlk adım
  Erkekler cesur kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de başlangıçta fazla atak davranmayın. Aşk kaçanı kovalar! Flörtü uzatın kendinizi biraz naza çekin peşinizden koşturun. Size olan ilgisini sürekli canlı tutun ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Bırakın o size gelsin. Yavaş yavaş ilerleyin.


  Bakışlar


  Sadece çok güzel baktığı için bir erkeğe aşık olan kadınlar vardır. Erkekler de bakışlardan aynı ölçüde etkilenirler. Bakışlar çok şey söyleyebilir tek bir bakışla bir sürü şey ifade edilebilir. Bakışlarınızı konuşturun! Bakışlar bazı kritik anlara yön verebilir. Erkeğinizi bakışlarınızın etkisinde bırakın.


  İlgi

  Erkekler kendileriyle ilgilenilmesini severler. Arada bir pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır. Ama bunun da dozunu iyi ayarlamalısınız yoksa çok geçmeden kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Hastayken ya da moralleri bozukken başkalarından göremeyecekleri kadar özel ilgi gösterin kendinizi vazgeçilmez kılın! Ama bu konuda ölçüyü kaçırmayın.

  Pozitiflik

  Herkes güleryüzlü ve olumlu düşünen insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Hele erkekler..Onlar bir kadının daima fıkır fıkır kıkır kıkır olmasını ister. Karamsarlık bulaşıcı birşeydir ve kimse böyle tiplerle hayatını karartmak istemez. Hele erkekler...Gülüp eğlenebilecekleri neşeli kadınlar dururken niye bir kadının dırdırlarıyla kaprisleriyle hayatlarını zehir etsinler ki?


  Bakım


  Kendisine özen göstermeyen bakımsız pis bir erkekle birlikte olmak ister misiniz? Aynı şekilde erkekler de bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Bakım çok önemli ve her zaman dikkat edilmesi gereken birşeydir. Temiz bir cilt bakımlı bir el mis gibi parlayan saçlar erkeklerin ilgisini çeker. Hiç makyaj yapmayan biri olsanız bile arada bir yapacağınız hafif bir makyaj size ışık verecektir. İzin verin de partneriniz sizi bazen değişik görsün. Farklı şeyler denemek hayata renk katar.


  Gülümsemek


  Güzel bakmak gibi güzel gülümsemek te çok önemlidir. Erkekler kadınların gülümseyişini çok güzel bulurlar. Abartıya gerek yok sürekli sırıtarak dolaşmaktan bahsetmiyoruz ama neşelenmeyi bilen esprili bir kadın her zaman çekicidir. Gülmenin güzelliğini iyi kullanın.

  Spor yapmak


  Spor sağlıklı bir aktivite olduğu kadar bedeninizi forma sokan size enerji veren ve mutlu eden bir uğraştır. Spor yaptığınızda kendinizi daha dinç daha hafiflemiş daha güzel hissedersiniz ve bu ilişkinize yansır. Evde yapacağınız basit birkaç hareket ve haftada birkaç günlük bir yürüyüş bile mucizevi değişimler yaratır. Daha rahat ve pozitif bir insan olursunuz.