Karınca yağı nedir nasıl kullanılır

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 13 Kasım 2008 tarihinde açılan konu


 1. Bayanların korkulu rüyasıdır istenmeyen tüyler. Çeşitli yollarla bu dertten kurtulmaya çalışılsada halen yeni çözümler aranmaktadır. Son zamanlarda karınca yağıda bu yöntemlerden biri olarak adını hızla duyurmaya başlamıştır. Ama nedir bu karınca yağı ve nasıl kullanılır bilmiyorsanız işte sizler için hazırladığımız güzel bir yazı.

  İran'dan ithal edilen Tala Karınca Yumurtası Yağı, geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız , iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğan bebeklerein koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesini tamamen geçiren Tala karınca yumurtası yağı , yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ilede istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.

  Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Tala Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.

  Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

  Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir.

  Tala tamamen doğal bir ilaçtır, İrandan orjinal olarak alınmaktadır, kesinlikle sahte değildir ve hiçbir yan etki yaratmaz.
    2. Cevap: Karınca yağı nedir nasıl kullanılır

  Ama bunu nasıl ve nerden bulacağız.Denemekten ne çıkar dimi ya!
    3. Cevap: Karınca yağı nedir nasıl kullanılır

  bende bakabilirmiyim adminim:f196:
    4. Cevap: Karınca yağı nedir nasıl kullanılır

  Aktarlarda bulabilirsin cannu.


  :f106::f106::f19:
    5. Kac ayda bir kulanacaz
   


Similar Threads: Karınca yağı
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Yılan Yağı ve Karınca Yumurtası Yağı 26 Mart 2009
Kişisel Bakım Karınca yumurtası yağı 13 Kasım 2008
Kişisel Bakım Hint Yağı kirpik uzatır mı? 14 Mart 2014
Kişisel Bakım Hint Yağıyla Kirpik Uzatma 8 Mart 2014
Kişisel Bakım Saç Dökülmesine Karşı Zeytinyağı 19 Kasım 2013