Karın Çatlakları İçin Yağ Karışımı

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 24 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. Hamilelikte yada fazla kilo alıp vermek nedeniyle karında oluşan çatlaklara iyi gelen bir karışım hazırlayacağız sizlerle birlikte.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/karincatlaklari-icin-yag-karisimlari-49523.jpg]karincatlaklari-icin-yag-karisimlari-49523[/IMGALT]

  Özellikle karın çatlakları ve sarkmalarındna müzdaripseniz aşağıdaki tarifimizi mutlaka denemelisiniz bayanlar iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum ve hemen tarifimize geçiyorum.

  Karındaki çatlaklar
  için yapmanız gereken şey çok basit aşağıdavereceğim 4 çeşit yağ ismi var önelikle bu yağları temin etmelisiniz.

  Menekşe Yağı bir tatlı kaşığı,Bir Yemek kaşığı badem yağı,Susam yağı bir yemek kaşığı ve son olarak Ceviz yağı bir yemek kaşığı bu yağların tümünü güzelce bir şişeye koyun ve iyice karıştırın bu karışımı karındaki çatlaklarınız ayada sarkık olan bölgelere uygulayın hafif masaj yaparak.Bununla birlikte

  Haftada iki defa bu yağlarla hazırladığınız karışımı kullanabilirsiniz.Bununla birlikte banyo yapacağınız zaman mutlaka haftada bir defa olsun çatlak ve sarkık olan bölgelerinize kese uygulaması yapmayı unutmayın.Bu şekild ekarınca oluşan çatlaklar ve sarkmalara çözüm bulabilirsiniz bayanlar.