Kara Kule Filmi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Esra Öztürk tarafından 27 Nisan 2016 tarihinde açılan konu


 1. Kara Kule Filmi Oyuncuları
  Kara kule.jpg
  İnanması güç ama uzun zamandır söylenti gibi kulaktan kulağa dolaşan uyarlama,nihayet gerçekleşecek gibi gözüküyor.Evet,Stephen King'in magnumopus'u kabul edilen Kara Kule serisi, sonunda beyaz perdeye aktarılıyor.Filmde ilk kitaptaki iki önemli karekteri canlandıracak oyuncular bile belirlendi.
  Buna göre Idris Elba, Silahşör Roland Deschain rolünde yer alacak; Oscar ödüllü oyuncu Matthew McConaughey ise Siyahlı adam (Randall Flagg) rolünde...
  Bu haberin dolaşıma girmesiyle birlikte Elba ve McConaughey, kitaba da atıflarda bulunarak Twitter'da birbirleriyle şakalaşmaya başladılar.Idris Elba'nın,"Yeni bir takipçin var," ifadesine McConaughey,"Gel ve yakala beni,dört gözle bekliyorum," diye cevap verdi.

  Filmin yönetmeni koltuğunda oturan Nikolaj Arcel ise Kara Kule ile ilgili olarak Entartainment Weekly'ye verdiği demeçte, "Mad Max: Fury Road'un başarısı bir yana,Kara Kule sadece çölde gizemli bir kedi-fare kovalamacası olmayacak. Yaklaşık 4 bin 250 sayfalık bir kitap serisi bu ve bilimkurgu,fantastik,korku türlerini de içinde barındıracak." dedi.İlk cildi 1982 yılında çıkan Kara Kule serisi sekiz kitaptan oluşuyor ve Türkçe de Altın Kitaplar tarafından yayınlandı.

  Kara Kule Filmi Oyuncuları


  Idris Elba
  Idris Elba karakule.jpg

  Matthew McConaughey


  Matthew McConaughey kara kule.jpg