Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

'Sosyal Medya' forumunda Merve tarafından 4 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır

  Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır

  İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebookuma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu önerilir : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

  Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-maili atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz Halbuki bizi baştan uyarıyorlar

  Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here. Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar

  Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor

  Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için “disabled@facebook.com adresine e-mail atmamız gerekmektedir

  Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için hazır bi mail yazılmış onu gönderebilirsiniz. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

  Faceebookdan gelen ilk mesaja karşilik İlk E-maili aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek İkinci Maili aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.

  Burda verilen kesinlikle olacak değildir. Sadece bir çözüm yoludur.

  Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Edin.

  ——————————————1. Kısımda Bu Maili Atacaksiniz.—————-

  Hello Madam / Sir,

  I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

  i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

  That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.

  What can i do to be activated my account again?

  Regards

  2. Gelen E-maile karşilik İse bu Maili aticaksiniz ;
  hi admin..you are right..i hadnt known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

  Bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.


  alıntı