Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Aysell tarafından 7 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

  Facebook hesabınızı kapattınız ve yeniden açmak mı istiyorsunuz? O zaman yapmanız gerekener şunlar: ;)

  İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebookuma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şu öneriliyor : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

  Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-maili atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz Halbuki bizi baştan uyarıyorlar

  Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here. Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar

  Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor

  Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için “disabled@facebook.com adresine e-mail atmamız gerekmektedir

  Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için ben hazır bi mail yazmıştım onu sizler için buraya yazıyorum. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

  Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız için facebook hesabınız bloke edilir.

  Arkadaslar faceebookdan gelen ilk mesaja karşilik Bu E-maili aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek kırmızı yazdiğim Maili aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.

  Arkadaşlar lütfen Kesin acariz demiyoruz Biz size sadece yardim etmek icin yapiyoruz bu işleri. Lütfen En aşşağidaki yorumlari okuyunuz. ve ondan sonra Yorum yapiniz.

  Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Edin.

  1. Kısımda Bu Maili Atacaksiniz

  Hello Madam / Sir,

  I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

  i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

  That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.

  What can i do to be activated my account again?

  Regards

  2. Gelen E-maile karşilik İse bu Maili aticaksiniz ;

  hi admin..you are right..i hadnt known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

  bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.

  Peki kapatılan facebook hesabımı tekrar kullanıma açtığımızda, arkadaşlarımız ya da mesajlarımız aynen durur mu?

  Evet durur

  Arkadaşlar bu yolu denerseniz ve facebookta ilk defa hesabınız kapatılmışsa, büyük ihtimalle hesabınızı tekrar aktif hale getirirler

  Bu yolu deneyenler ve başarıya ulaşanlar ya da başarısızlığa uğrayanlar, yorumlarını buraya yazarlarsa; herkes için iyi olur

  Yukarıda kırmızı ile yazdığım yazıyı sadece disabled@facebook.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Zaten oradan yetkililer ilgileniyor, her gördüğünüz mail adresine göndermeyin.

  Eğer Talebiniz kabul edilir ise, hesabiniz kaldiği yerden devam edecektir.
   
 2. Cevap: Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır

  kapattığım facebook sayıfamı açmak istiyorum açarmısınız
   
 3. kapandı