Kalp Hırsızı dizisinin konusu

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 2 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

  1. ATV ekranlarında başlayacağı duyurulan Kalp Hırsızı dizisinin yapımcılığını Mint Yapım üstlenmiş. Senarist ise hepimizin çok yakından tanıdığı ve sevdiği Birol Güven...

    Kalp Hırszı dizisinin konusu ise yıllardır vazgeçilemeyen dönem ve ağa dizilerinden biraz farklı. Hamileyken kocası tarafından terkedilen Defne babasının desteği ile oğlu Bora'yı büyütmektedir. Bora büyüdükçe babası ile ilgili sorular sormaya başlar. Ne diyeceğini bilemeyen Defne, Bora'ya babasının yurt dışında yaşadığını ve yakında döneceğini söyler.

    Gelelim dizimizin erkek karakteri Tekin'e. Görünüştü kafeterya işletmecisi gibi dursa da aslında arkadaşları ile birlikte tarihi eser hırsızı olan Tekin'in yolu bir gün Defne ile kesişir. Defnenin evinde bir müşterisi için sakladığı eseri çalmak için kolları sıvayan Tekin bir anda Bora ile karşılaşır ve Bora Tekin'i yurt dışından dönen babası zanneder.

    Kalp hırsızı yeni sezonda ailecek izleyebileceğimiz bir diziye benziyor. En azından ekranda farklı bir hikaye izlemek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat.