Kalori yakmanın en kolay yolları

'Sağlık Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 26 Oca 2014 tarihinde açılan konu

 1. Kalori yakmanın en kolay yolları  Günde 100 kaloriden fazla yakmanın kolay yolları olduğunu biliyormusunuz.Günde 15 dakikanızı çocuğunuza ayırın. Evden otobüs durağına kadar onunla gidin, okul bitiminde parkta veya arka bahçede onunla oyun oynayın göreceksiniz böylece çok hızlı kilo yakacaksınız.

  Hayatınızda önemli değişiklikler yaparak, paradan tasarruf ederken emniyetli ve kalıcı bir biçimde kilo verebilirsiniz.Kahvaltıyı kesinlikle sektirmeyin. Gün için gereken enerji yakıtınızı almanızı ve öğle yemeğinde kendinizi daha az aç hissetmenizi sağlar.

  İçinizden çılgınca yemek yemek geliyorsa, size kendinizi iyi hissettiren müzikler dinleyin. Araştırmacılar müziğin beyindeki, en sevilen yiyeceği yemenin etkilediği merkezi harekete geçirdiğini belirtiyorlar.
  Yeşil çay için. İsviçre Üniversitesi'nde yürütülen bir araştırmanın sonuçlarına göre, yeşil çay içmek vücudun yaktığı kalori miktarını artırdığını unutmayın.

  hizli-kalori-nasil-yakili-r.
   
  Deniz bunu beğendi.
 2. Hergün en az 20 dakika yürüyüşüde unutmayalım..Bilgilendirici paylaşım için teşekkürler..
   
  Yasemin bunu beğendi.
 3. 10 dakikada 100 kalori yakabilirsiniz!Eğer sadece 10 dakikanız bile varsa işte size iyi bir egzersiz fırsatı!

  İster dışarıda süreceğiniz bisikletle gerçek bir tura ister spor salonundaki veya evinizdeki bisikletle kısa da olsa hayali bir tura çıkın.Sadece erkekler futbol oynamaz elbette. Siz de futbolu bir egzersiz biçimi olarak görebilirsiniz.

  Taşıyabileceğiniz kadar ağırlığı alın ve kollarınızı öne doğru kırarak dambılları omuzlarınıza dayayın. Dizlerinizi omuz genişliğinde açarak çömelin, kalkın ve ağırlıkları yukarı doğru kaldırın. ;)
   
Yükleniyor...