Kalçası geniş olanlar nasıl giyinmeli

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 20 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kalçası geniş ve bacakları kalın kadınlar nasıl giyinmeliler.Giyimlerinde ne tarz kıyafetler tercih etmeliler.Bacaklarınız kalın Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli kalça ve basenleriniz de geniş olduğu için mini etek ve tayt giymeye cesaret edemiyorsanız üzülmeyin. Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli birkaç basit hileyle sizde dilediğiniz gibi giyinebilirsiniz.

  kalcasi-genis-kadinlar-.

  Eğer bacakların çok kalınsa mutlaka koyu renk tayt giy Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli açık renkler bacaklarını çok daha kalın gösterir. Bacakların hafif kalın Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli popon çıksa tıpkı Jennifer Lopez gibi yani! Bu durumda ultra mini etek giymemesi iyi olur.

  Kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kusurlarını bilmen ve ona göre giyinmen gerektiği.

  Örneğin; baseninizi kamufle edip Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli beğendiğin bir bölgenizi öne çıkartarak kusurunu kapatabilirsiniz. Pantolonlarda Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli uzun boru paça olanlar senin için ideal. Dapdar Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli kalçayı sımsıkı saran pantolonlar yerine kalçanın şeklini ele vermeyen boru paçaları tercih etmelisiniz.

  kalcasi-genis-kadinlar-4.

  Etek olarak pilili değil kloş ya da dar etekleri seçmelisin. Pilili etekler Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli seni olduğundan kilolu gösterir. Kaçınman gerekenler ise iri desenli kıyafetler Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli beyaz renk ve jarse kumaşlar. Ama boyuna çizgili bir elbisenin seni olduğundan daha ince göstereceğinden emin olabilirsiniz. Basenlerini kamufle etmek için etek ve pantolon giydikten sonra kalçalarınızı örtecek kadar uzun bir bluz giyebilirsin. Ama cepli ya da teferruatlı modellerden kaçınmalısınız.
   


Similar Threads: Kalçası geniş
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Geniş Basenliler Nasıl Giyinmeli 22 Şubat 2014