Kahve Telvesi İle Cilt Bakımı

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 4 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Merhaba güzelliğine özen gösteren bayanlar bugünkü sayfamzıda harika bir önerimiz olacak sizlere.Özellikle cildiniz canlı ve yumuşacık görünmesini istiyorsanız aşağıda sizlerle paylaşacağım önerimi dikkate almanızı tavsiye ediyorum..

    İşte Kahve telvesi ile cilt bakımı:

    [​IMG]

    Cilt bakımı için çok fazla doğal yöntem bulunuyor. Kahve telvesi ile neredeyse pahalı ürünlerd eelde ettiğiniz cilt güzelliğine sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda kadınlar arasında kullanımı yaygınlaşan kahve maskesi ile cildiniz tertemiz oluyor.Bu uygulamayı sık sık yapabilirsiniz sonrasında göreceksinizki cildiniz hiç ummadığınız kadar güzel ve canlı görünüyor.

    Önce tabiki kahvenizi yapıyor ve güzelce içiyorsunuz.Daha sonra kahve fincanımızın dibine çöken telveyi alıyorsunuz üzerine bir miktar zeytinyağı döküyorsunuz ardından karışıtırp pamuğa iyice yedirin hazırlaıdğınız bu pamuğu yüzünüzün her kısmına güzelce okvalıyarak uygulayın.10 Dakika kadar bu şekide cildinizde bekletiyorsunuz ılık su ile yıkıyorsunuz.Gerisini yazmaya gerek yok sanırım cildinizdkei değişimi kendinize göreceksiniz.