Kahireli Palas dizisi oyuncuları

'Popüler Diziler' forumunda Nalan tarafından 17 Haziran 2013 tarihinde açılan konu 1. Fox tv'de yaz sezonu için çekilen Kahireli Palas dizisi bu akşam ekranlara gelecek. Hıdiv sülalesinden gelen Osmanlı kökenli bir paşanın ailesine nesiller boyu ev sahipliği yapan Kahireli Palas, yeni gelen kiracıları sayesinde entrika dolu oyunlara sahne olacaktır.


  Dizinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.


  Buket Orhan-Zeynep
  Sakin, kendi halinde, insanlara güvenen bir kız. Burslu bir üniversite öğrencisi. Annesi öğretmen, babasını hiç tanımamış.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/buket-orhan-94890.jpg]buket-orhan-94890[/IMGALT]

  Ayşe Melda Mutlu - Melek
  Zeynebin annesi. Muzaffer Beyin gizli aşkı. Muzaffer beyle ilişkisinden Zeynep doğar ancak Muzaffer Bey'in annesi Zeynep ve Meleği Kahire Palastan kovar.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ayse-melda-mutlu-2551.jpg]ayse-melda-mutlu-2551[/IMGALT]

  Gaye Cankaya - Rezzan
  40-45 yaşlarında duygularını gizleyen, paraya, kumara düşkün bir hanım. Muzaffer Bey'in ölmesini dört gözle beklemektedir. Amacı paraya kavuşmaktır. İki oğlu vardır ve onlara çok düşkündür.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gaye-cankaya-39104.jpg]gaye-cankaya-39104[/IMGALT]

  Alper Kut - Kemal
  Rezzan'ın kocası, iyi bir babadır. Evlilik dışı bir ilişkisi vardır. Gülnihal Hanım’ın paşa kocasının kardeşinin oğludur. Muzaffer Bey zaman içinde ona soyadını verir

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/alper-kut-11694.jpg]alper-kut-11694[/IMGALT]

  Anıl İlter - Murat
  Rezzan ve Kemal'in büyük oğludur. Annesi gibi gösteriş meraklısı bir tiptir. Zeki, kurnaz ve çapkındır. Zeynep ile tanışana kadar aşka inanmaz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/anil-ilter-48018.jpg]anil-ilter-48018[/IMGALT]

  Feyzan Soykan - Ali
  Rezzan ve Kemal'in 20 yaşındaki küçük oğludur. Abisinin tam aksi dürüst, sakin ve hoşgörülü bir yapısı vardır. Yakışıklı ve sempatik Ali Zeynep'e destek olacak ve tüm sevgisini ona verecektir.
  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/feyzan-soykan-62641.jpg]feyzan-soykan-62641[/IMGALT]