Kadir Gecesi Televizyon Programları 14 Ağustos

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 14 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kadir Gecesi Özel Televizyon Programları
  Kadir Gecesi Özel Televizyon Programları 14 Ağustos 2012

  Kadi Gecesi özel televizyon programları Bu gece Kadir gecesi bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini en güzel şekilde ihya edebilmemiz için hazırlanan birbirinden faydalı Televizyon programları hazırlandı 14 Ağustos 2012 Salı Akşamı Kadir Gecesine Özel Televizyon programları şöyle..

  Kanal 7 Kadir Gecesi Özel Programı


  İslam dünyasının en kutsal günlerinden biri olan Kadir Gecesi,Sultanahmet Camiinden canlı olarak ekrana gelecek özel bir programla Kanal 7de kutlanacak. Kuran-ı Kerimin yeryüzüne inmeye başladığı Kadir Gecesi Özel programında Kuran-ı Kerim ziyafeti, en güzel ilahiler ve mevlitler ekrana gelecek, eller hep birlikte Doç. Dr. Mustafa Karataşın dualarıyla semaya açılacak.

  Star tv Kadir Gecesi Özel Programı


  Hafız, bestekar Halil Necipoğlunun sunduğu programda Kuran-ı Kerim ziyafeti, en güzel ilahiler ve mevlitler ekrana gelecekAlişandan ilahiler...Semazen grubu eşliğinde gerçekleşecek programda Alişan da ilahiler okuyacak. Ramazan boyunca okunan Kuran-ı Kerimin duasının da yapılacağı bu özel programda Halil Neciopoğlu programın bir diğer konuğu Fatih Çollak ve talebeleri ile mevlüt okuyacak.

  Atv Kadir Gecesi Özel Programı

  Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, KADİR GECESİ ÖZEL programında, Kuran-ı Kerimin Peygamber Efendimize gönderilmeye başlandığı bu mübarek gecenin önemi, yapılması gereken ibadetler, geceye özel duaları izleyicileriyle paylaşıyor.Bu geceyle ilgili merak edilen soru ve cevaplar, Kadir Gecesi özel duası Sultanahmet meydanından canlı yayınla 21.00de atv ekranlarında