Kadir doğulu hakkında bilinmeyenler

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 13 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 Mersin doğumludur. Beş çocuklu bir ailenin oğullarından biridir. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir. Asıl adı Abdulkadir, orta halli bir ailenin oğullarından biridir. Babası ekonomik nedenlerden dolayı Amerika’ya çalışmaya gitmiş. Kadir, küçük yaşlarda çalışma hayatına atılmış, 10 yaşında mahallede bir esnafın yanında çıraklık yapmıştır.

  2000 yılında İstanbul’a ağabeyinin yanına gelmiş, cafelerde ve barlarda çalışmış bir müddet. O zamanlar uzun saçlı olan Kadir’in ağabeyi saçlarını kestirmiş, üç numaraya vurdurmuş. 1,78 boyunda olan Kadir Doğulu daha sonra kendi işini kurmuş. Bu işte Hande Yener ile ortak olduğu söyleniyor. Ortaköy’de The House Cafe’de işletme müdürlüğü yapmıştır. Bu sıralar Hande Yaner İle arkadaşlıkları olmuştur. Hande Yener “Romeo” şarkısını Kadir Doğulu için söylediği rivayet edilir. Hande Yener’den ayrılmak ona pahalıya patlamış, ortaklıkta imzaladığı borç senetlerini ödemek zorunda kalmış, hatta evini ve BMV marka arabasını sattığı söyleniyor. Bu sıralar Küçük sırlar dizinse başlamadan yapımcıdan 30 bin lira borç almak zorunda kalmış. Hande Yener’in Sinan Akçıl ile kaçamak yapması nedeniyle sevgilisi Kadir Doğulu tarafından terk edilmiştir.

  2010 yıllarında Okan Üniversitesi gastronomi bölümünde okuduğu söylenen Doğulu’ un okulunu bitirip bitirmediğini bilmiyorum. Oyunculuk üzerine dersler almış, hala daha 1-2 hocadan ders almaktaymış.

  2010 yılında Kanal D.de başlayan Küçük Sırlar dizisiyle oyunculuk hayatına atılmıştır. Daha sonra Star Tv.de yayınlanan dizide kısa saçları ile bir lise öğrencisini “Ali Eraslan” karakterini canlandırmıştır.

  Sonraki sezonda Show Tv.de oynayan Pis Yedili dizisinde Güney Samyeli, “Bayrampaşalı” lakabıyla başrol oynamıştır. Dizide sevilen bir oyuncu olmuş, Bayrampaşalı bıçkın delikanlı olarak izleyiciden olumlu puan almıştır.  Kadir Doğulu 2013’ün geçtiğimiz aylarında “Bir Hikâyem Var” sinema filminde “Mert” karakterini canlandırmış, reklam filmlerinde de oynamıştır.

  Daha sonra 2013 yaz aylarında diziden ayrılmak istemiş, bu nedenle dizinin yapımcısı ve senaristi olan Gani Müjde ile arası açılmıştır. O zamanlarda 4 iş teklifi almış, yeni bir proje olan Peyami Safa’nın romanından uyarlama olan “Fatih Harbiye” yapımcısı Ata Türkoğlu Kadir Doğulu ile görüşmüş ve bu dizide oynamaya karar vermiştir.
  Kadir Doğulu Resimleri
  kadir doğulu. kadir doğulu2.
   


Similar Threads: Kadir doğulu
Forum Başlık Tarih
Resimli Konular Kadir Doğulu resimleri 29 Eylül 2011
Resimli Konular Kadir Doğulu Rol aldığı dizi fimler 20 Şubat 2011
Resimli Konular kadir doğulu özgeçmiş 20 Şubat 2011
Resimli Konular kadir doğulu ile kenan doğulu kardeş mi 20 Şubat 2011
Resimli Konular kadir doğulu boyu kaç kilosu 20 Şubat 2011