Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

'Sosyal Konular' forumunda Destina tarafından 15 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Kadınların hoşlandığı yedi erkek tipi.....

  1-ROMANTİKLER
  Kesinlikle klasik romantizme inanırlar. Buluşmalara çiçeksiz gitmez ev ziyaretlerine giderken çikolatalarını almayı ihmal etmezler. Sürekli ellerinde telefon kız arkadaşlarını ararlar gözlerinin içine bakıp onlara sevgi sözcükleri söylemekten kendilerini alamazlar.

  Neden bu kadar çekici: Kadınlar romantizmi severler. Sevilmek ve ilgilenilmek fikri onlara hep cazip gelmiştir. İçindeki romantik tarafı bu tip erkeklere daha rahat gösterdiğinden bu tip erkekler kadınların birinci tercihidir.

  2-KENDİNE GÜVENENLER
  Kendinden emin ve koruma içgüdüleri yüksek erkeklerdir. Kendine o kadar güvenir ki iş arkadaşlarınızdan erkek arkadaşlarınızdan sizi kıskanmaz ve ne yaparsanız yapın arkanızda dururlar.

  Neden bu kadar çekici: Kadınlar kendine güvenen erkeklere bayılırlar. Eğer o kendini mükemmel görüyorsa siz de görürsünüz. İmrenilerek bakılan bir kendine güven abidesi olması haliyle kadınlara çekici gelir.

  3-SANATÇILAR
  Anı yaşayan erkek tipidir. Spontane sürprizler ve el yapımı hediyeler onların ilgi alanına girer. Hayatında değilseniz olmak isteyenlerdensinizdir!

  Neden bu kadar çekici: Her kadın kendini biricik ve özel hissetmek ister. Sanatçı olmasından dolayı yaratıcı zekası karizması asi karakteri düşünceli ve saygılı yapısı onu karşı konulmaz kılar.

  4-YABANCI UYRUKLULAR
  Egzotiktirler. Dünyayı gezmiş ve sonunda sizinle karşılaşmıştır. Bilgiye açtır. Sürekli size bir şeyler anlatma ve sizin anlattıklarınızı beynine kazıma halindedir. Kendi ülkenizden olmadığı için de hep bir cazibesi vardır.

  Neden bu kadar çekici: Karizma karizma karizma! Yabancı bir ülkeden geliyor olması ve gizemli duruşu daima kadınlarda mıknatıs etkisi yaratır.

  5-ÖZGÜR RUHLULAR YA DA KÖTÜ ÇOCUKLAR
  Rüzgarın kendilerini sürüklediği yöne giderler. Bir yere ve bir kişiye bağlı kalmak istemezler. Macera adamıdırlar ve genellikle motosiklet sahibidirler. Onlarla yolculuk yapan her kadın (10 dakikalığına bile olsa) kendilerini onların rüzgarına kaptırıverir.

  Neden bu kadar çekici: Her kadın bir parça asi olmak ister. Daha da ilginci asi olanı bulunca asi olduklarına inanırlar! Asla tamamen elde edemeyeceğini bilen acı çekmeyi seven kadınlar bu tip erkeklerden hoşlanırlar.

  6- ZEKİ OLANLAR
  Her konuda bilgi sahibi olan hazır cevap espri kabiliyetine sahip karşısındakini dinlerken verdiği tavsiyeler yüzünden bir çeşit ’guru’ olan erkek tipidir. Kadınlar yanlarında asla sıkılmazlar.

  Neden bu kadar çekici: Bir süre sonra ilişkinizin monotonlaşma şansı yoktur. Sürekli kendini yeniler sizi düşünür ve düşünmekten asla vazgeçmez. Entelektüel konuşmaları sayesinde kendinizi dünyanın en zeki erkeğiyle birlikteymişsiniz gibi hissedersiniz. Bu erkekler kariyer düşkünü kadınların bir numaralı tercihidir.

  7- DÜŞÜNCELİ ERKEKLER
  Yemeğe gittiğinizde siz sandalyeye oturana kadar başınızda bekleyen otomobile binerken kapınızı açan duygusal ve aşırı centilmen erkeklerdir. Eve gitmek istediğinizde ya da filmden sıkıldığınızda bunu siz daha söylemeden anlayabilecek karakterdedir.

  Neden bu kadar çekici: Bu tarz erkeklerin kadınları ellerinde tutamadığını düşünenler yanılıyor. Özgür ruhlu veya zeki olan erkeklerde aradıklarını bulamayan kadınların son durağı düşünceli erkeklerdir. Uzun süreli ilişki düşünen kadınların hayalindeki erkek de bunlardan biridir.
   


  passer bunu beğendi.

 2. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  BunLarın hepsi bende var :) :) ne adamım ya :) payLaşım için saoL
    3. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Beni kandıramazlar :D
  Değerli paylaşımınız için teşekkürler.
    4. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Destina bu yedi tip bir arada bulunanı var mı?:)Birde mutfakta becerikli olursa süper güzel olur ...:f30::f30:
    5. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi


  yaa ßén séni résmindén doLayı kızz sanmıştım érkékmişsin sén yaa!!!! :f30::f30: :):):)
    6. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Öyle biri yok Passer :f40:
    7. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Valla ben öyle birini tanıyorum da abim olduğundan tavlamak pek etik olmuyor :f30:
    8. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Benim de dayım öyle :) fakat etik değil haklısın :f30::f30:
    9. Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  O zaman ne yapıyoruz? Ellerimizi havaya doğru kaldırıp açıyoruz ve duaya başlıyoruz :)
   


 10. lem

  lem


  Cevap: Kadınların hoşlandığı 7 erkek tipi

  Hiç biri hepsi kalsın sadece yalan söylemesin yeter