Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

'Sosyal Konular' forumunda ZORBEY tarafından 4 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Yapılan araştırmalara göre kadınlar aşağıdaki meslek gruplarına hayranlık duyuyor ve onlarla daha fazla ilgileniyorlar.

  1-Pilot: Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

  2-Modacı: Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda...
  Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz...

  3-Cankurtaran: İşte tam yaz tatilinde yapılacak iş... Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. İçlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

  4-Dans öğretmeni: Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da 'çok iyi dans ettiğini' iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden...

  5-Özel spor antrenörü: Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat 'özel antrenörlük,' kadınlara daha yakın olmayı sağlıyor.

  6-Oyuncu: Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

  7-Manken ajansı: Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

  8-Barmen: İşiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen insanlar. İçki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

  9-Otel görevlisi: Çünkü çalıştığınız mekan, eğlenmek ya da sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

  10- Doktor: Okulu bitirene kadar çok yoruldunuz, sosyal yaşam nedir bilmediniz. Ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın, anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına 'bir doktorla' evlenmelerini öğütler.

  internet haber
    2. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  Sadece 6. maddeye yeteneğim var :):) Paylaşım için teşekkürler ;)
    3. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  doktor olmak isterdim
    4. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  Hep dans öğretmeni bi sevgilim olsun istedim hala da istiyorum. Ama sebebi bunlar değil sadece beni anlaması, benim partnerim olması. "Erkeğin elini tutma, sarılma" dememesi için :)
    5. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  İyiki olmamışın.Çünkü baylar değil bayanlar doktorluğu çekici buluyormuş :f30:
    6. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  Baylar için değil sevdiğim için mesala avkatlık
    7. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  Bende bayanım
    8. Cevap: Kadınların Cazip Bulduğu Erkek Meslekleri

  Meslekler bana pek cazip gelmedi :f20::)