Kadınları Güldürmenin Yolları

'Sosyal Konular' forumunda Wish tarafından 24 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Kadınları Güldürmek
  Kadınları Güldürme Tüyoları


  [​IMG]

  Bir keresinde, Tibetli bir keşişle işkence hakkında konuşuyordum. Bana, bir insanın ağzının içine verilen elektriğin, bütün dişlerini dökebilecek bir kuvvete sahip olduğunu söylemişti. Çok üzülmüştüm.

  Ancak sonra, bu üzücü olayın üzerine bana komik bir öykü anlattı. Üzüntünün ardından, neşem yerine geldi; bu, gerginlikten sıyrılmamı sağladı. Kahkahalar, bana ilaç gibi geldi.

  Güzel bir kadın üzerinde çalışmaya başladığınızda, bu keşiş gibi davranmanız şarttır. Yani gerginlikten sıyrılması için, ona yardım etmeniz gerekir. Ancak bunu yaparken, çok saygılı ve düşünceli bir yol izlemenizde fayda var.

  Onunla mücadele etmediğinizi, herhangi bir şey kanıtlamaya çalışmadığınızı fark ettirmelisiniz. Benim kadınlardan öğrendiğim şey, onlara doğru şekilde yaklaşmak gerektiğidir. Mesela bir keresinde, Adri-ana Lima’ya, biraz daha uzun şeyler giymesini önermiştim. O da, yolculuklarda erkek şortu giymeyi tercih ettiğini söylemişti. Biraz kendini savunur bir hâldeydi. Dolayısıyla, kadınların karşısında biraz saf görünmenizde fayda var.

  2009 ABD Güzellik Kraliçesi Katle Stam, tacını takmama müsaade etmemişti; ancak, tacının kippa’ya benzediğini ifade ettiğimde, haklı olduğumu kabul etmişti. Gördüğünüz gibi, saçmalamanın sınırı yok! Doğal olduğunuz sürece, durumu ne kadar abarttığınızın bir önemi yok. Kaygılanmayın, rahat olun ve onu güldürmek için karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirin. Hatta sadece güldürmekle yetinmeyin, mest edin.

  Peter Martin​
    2. Cevap: Kadınları Güldürmenin Yolları

  :f30: İşte bu beni çok güldürdü
   


Similar Threads: Kadınları Güldürmenin
Forum Başlık Tarih
Sosyal Konular Erkekler Neden zor kadınları sever? 11 Ekim 2013
Sosyal Konular Kadınların Emeklilik Yaşı 2013 8 Nisan 2013
Sosyal Konular Kadınları etkilemek için nasıl giyinmeliyim 16 Temmuz 2011
Sosyal Konular Kadınları Seçme Ve Seçilme Hakkı 26 Mayıs 2011
Sosyal Konular Kadınları Kızdıran Sözler 26 Mayıs 2011