Kadınlar neden astrolojiye çok meraklıdır

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Kadınlar neden astrolojiye çok meraklıdır

  [​IMG]


  Günümüzde internetin de çok yaygın kullanımı nedeni ile bayanlarımız inanılmaz derece astroloji olaylarına meraklandı. Astroloji bir erkek için çok bir anlam vermese de bir bayan için elbette sürü ile anlama gelmektedir.

  Çoğu Kadınlar sıkılmadan ve yorulmadan astroloji sitelerinde öncelikle kendi burçlarının yorumlarını okuyarak güne başlarlar. Daha sonrasında ise evlilerse eşlerinin değillerse erkek arkadaşlarının burç yorumlarını okurlar. Neden böyle bir şey yapıyoruz bende bilmiyorum bazı şeyleri duymaya ihtiyacımız olduğu için yapıyoruz gibi geliyor bana. Kadınlar güzel şeyler duymak istiyor bunu da burçlar yapıyor sanki. Ben kendi burcumun özelliklerini ezbere bildiğim halde acaba değişmiş mi diye arada açıp okuyorum. Bildiğim halde okumak mutlu ediyor beni. Fakat erkekler bu tür şeylere inanmıyorlar. Aslında erkekler soyut olan kavramlara inanma konusunda biraz sıkıntılılar. Bunları da bu konu yüzünden yargılamamak gerekiyor sevgili hanımlar. Allah onları öyle yaratmış deyip yolumuza bakarsak daha mutlu oluruz sanki. Bu yazıyı yazarken arkadaşımın annesi geldi aklıma. Ne alaka diyeceksiniz. Arkadaşımın annesi her gün internetten kendi burç yorumunu okuyor. Ve sadece kendi burç yorumunu okumakla kalmayıp başka burçları da okuyor. Daha sonrasında da hangi burç için o güne ait güzel şeyler söylüyorsa o burca geçiyor. Evet, tam da duyduğunuz gibi. O gün hangi burç mutlu olacaksa o burca geçiriyor kendini. Yukarıda da bahsettiğim gibi galiba biz Kadınlar yalan da olsa arada güzel şeyler duymaya ihtiyacımız var. Bunları da siz erkeklerden duyamayınca günümüzde meşhur olan astrolojinin kollarına atıyoruz kendimizi ister istemez.

  Biz size doksan dakikalık maçı bu heyecan ile neden izliyorsunuz ne anlıyorsunuz? Diye soruyor muyuz? Siz de bize neden astroloji ile ilgilendiğimizi sormayın, ya da siz bize güzel şeyler söyleyin astrolojiye gerek duymayalım…

  Sağlıklı kalın…
   


Similar Threads: Kadınlar neden
Forum Başlık Tarih
Güncel Bilgiler Dünya Kadınlar Günü Neden Kutlanıyor? 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Neden Dünya Kadınlar Günü 8 Mart 23 Şubat 2013
Güncel Bilgiler Dünya Kadınlar Günü Neden Kutlanır 20 Şubat 2013
Güncel Bilgiler 8 Mart Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey 16 Mayıs 2016