Kadınlar için saç modelleri 2017

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Kadınlar için saç modelleri 2017
  2017 yılı saç modasına göz atacak olursak kadınlarda bu sene tam bir çılgınlık modası hakim. Eğer hayatımda çılgınlığa yer yok diyorsanız o zaman modası hiçbir zaman geçmeyen doğal renkleri tercih edebilirsiniz.

  Parlak pembe, kırmızı, turuncu bu senenin iddialı renklerinden, hiçbir zaman modası geçmeyen siyah, kumral ve trüf kahverengi ise kadınların sıklıkla tercih ettiği renkler olarak her zamanki yerini koruyor.

  Saç rengi modasına göz attıktan sonra birazda saç modellerine göz atalım. Eğer uzun saç tercih ediyorsanız geçtiğimiz yaz ayının modası bohem dalgalar 2017 yılında da revaçta.

  Ben saçlarımı toplamadan duramam diyenler ise enseden topladıkları saçları ile güne başlayabilirler. Düşük at kuyruğu stilini iki farklı şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz sıkı sıkı toplar ya da daha gevşek bir şekilde küçük tokalarla tutturabilirsiniz.

  Her sene kadınların sıklıkla başvurduğu düz fönlü saçlar yine oldukça moda. Saçınızın uzunluğu ne olursa olsun düz fönü kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Bu sene retro bukleler, sıkı lüleler yine kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Daha kadınsı görünmek isteyenler kırmızı ruj ile bu tarz saç modellerini tercih edebilirler.

  Son olarak bu sene yine örgü saçlara büyük ilgi olacağını söyleyelim. Farklı örgü stilleri ile rahat bir görünüm sergilemeniz mümkün.

  Şimdi size 2016 saç modasından bir kaç örnek vererek konumuzu renklendirelim.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]