Kadınlar günü mesajı sevgiliye

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye kadınlar günü mesajı
  Sevgiliye yazılacak en güzel kadınalr günü mesajalrını sizle riçin bir araya getirdik.Sizde sevgilinize yazacak ve gönderecek kadınlar günü mesajları arıyorsanız sizler için derlediğimiz aşağıdaki kısa mesajalrı mutlaka görmelisiniz.

  Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.Kadınlar günün kutlu olsun..

  Kadınlar günün kutlu olsun Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

  Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin

  Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.Kadınlar günün kutlu olsun..

  Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin Seni seviyorum kadınlar günün kutlu olsun..

  Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.Kadınlar günün kutlu olsun.

  Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..Kadınlar günün kutlu olsun aşkım

  Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..Seni seviyorum sevgilim kadınlar günün kutlu olsun...

  Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...Kadınlar günün kutlu olsun...

  Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!Kadınlar günün kutlu olsun..

  Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.Kadınlar günün kutlu olsun sevigilim..
   


Similar Threads: Kadınlar günü
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Facebook için kadınlar günü mesajları resimli 8 Mart 2014
Güzel Sözler Kadınlar günü sözleri facebook 5 Mart 2014
Güzel Sözler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 8 Mart 2017
Güzel Sözler 8 Mart dünya kadınlar günü resimli mesajları 4 Mart 2014
Güzel Sözler Kadınlar günü resimli mesajları 3 Mart 2014