Kadınlar günü anlamlı sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. Kadınlar günü anlamlı sözleri
  Kadınlar günü için söylenen anlamlı kısa güzel sözler...Sayfamızda kadınlar gününe özel söylenmiş yazılmış güzel ve anlamlı sözler bulabilirsiniz..

  8 Mart günü Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanır. Bu gün kadınlar tarafından ve / ya da kadınlar için konferans, gösteri ve eğlence gibi çeşitli etkinlikler düzenlenir. Kadınlar arası dayanışma ve kadınların toplumdan beklentileri vurgulanmaktadır.

  kadınlar-günü-forumdas1 - Kopya.

  Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım

  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

  Seven bir kadın icin sevdiği erkegin yuzu, ona tıpkı denizin denizciye göründüğü gibi görünür

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
   


Similar Threads: Kadınlar günü
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Facebook için kadınlar günü mesajları resimli 8 Mart 2014
Güzel Sözler Kadınlar günü sözleri facebook 5 Mart 2014
Güzel Sözler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları 8 Mart 2017
Güzel Sözler 8 Mart dünya kadınlar günü resimli mesajları 4 Mart 2014
Güzel Sözler Kadınlar günü resimli mesajları 3 Mart 2014