Kadınlar Erkeklerde Nelerden Hoşlanmazlar

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 15 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kadınlar Nelerden Hoşlanmazlar  Bir önceki konumuzda erkeklerin bayanlarda özellikle beğenmedikleri hoşlanmadıkları şeyler'den bahsetmiştik şimdi sıra geldi erkeklere.Yani kadınların erkeklerde beğenmedikleri asla tahammül edemedikleri şeyler neler hep birlikte öğreniyoruz.

  Çok kısa gelebilir sizlere fakat bu bir kaç konuyu dikkate aldığınız sürece kadınlarla aranızda sorun yaşamak zorunda kalmazsınız emin olabilirsiniz.

  Bir kadın erkek arkadaşının yada sevgilisinin asla ve asla eski sevgilisinden bahsetmesinden hoşalnmazlar.Ne kadar kıskanmadıklarını söyleseler bile her fırsatta kadınlar geçmişi bile kıskanırlar ve buna tahammül edemezler yani beyler siz siz olun eşininizin yada sevgilinizin yanında asla eski aşklarınızdan sevgililerinizden bahsetmeyin.

  Birde erkeklerin bakımsız tavırları yokmu kadınları çileden çıkartmaya yetiyor artıyor bile.Erkekler her zaman kadınlarda ilk bakışta güzelliğe ve dış görünüme önem verirken kendileri tam tersine bakımsız rahat salaş bir hal takınırlar bende dahil hiçbir kadın böyle bir erkekten hoşlanmaz.

  Bir kadının yanındaysanız anneniz dahi hiçbir kadını övmiyeceksiniz.Şaka gibi evet ama gerçek bu kadınlar kendileri dışında bir balka kadının övülmesine beğenilmesine katlanamazlar buda aranızda büyük problemlere yol açabilir.Siz siz olun e kadar beğenirseniz beğenin sevgilinizin yada eşinizin yanında bi rbaşka kadına övgüler yağdırmayın.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kadinlar-nelerden-hoslanmazlar-64483.jpg]kadinlar-nelerden-hoslanmazlar-64483[/IMGALT]