Kadın Erkek Arasında Kavga Nedenleri

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 28 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Biliyoruzki Her kadın ve erkek ilişkisinde sık sık tartışmalar ve kavgalar yaşanır bu kavgaların bir çoğuda gerçekten önemsiz nednelerden dolayı ortaya çıkar.Bu sebeblerden bazılarına deyinelim istedik konumuzda sizlere aşağıda sıralamaya çalıştığımız örneklere şöyle bir göz gezdirin ve yaşamınızda ilişkinizdeki sorunların nereden kaynaklandığını yeniden bir gözden geçirin...

  Her ilişki de süre gelen tartışmalar aslında bunlar. Hepimizin yaşadığı klasik yaşanmışlıklar. Yine de konusu araştırma olmuş ve bakın bu araştırma sonucunda , kavgaların ortaya çıkma sebepleri nelermiş..Araştırmaya katılanlardan %38 i eski sevgililer den bahsedilmesinin sorun çıkarttığını söylüyor. Yani ilişkinizde konu eski sevgilin ise kavganın ilk sinyalleri çalıyor demektir.

  İlişkiniz içerisinde fazla rahat davranıyorsanız , yani ona etrafınız da insanlar varken rahatlıkla sarılıp , öpebiliyorsanız bu da tartışma yaratacak bir sorun. %13 lük bir kesim fazla rahat olmanın yada çekingen olmanın bir kavga sebebi olduğunu söylüyor.

  Aynı araştırmaya göre %18 i ise kavgaların düşünce ayrılıklarından olduğunu söylüyor. Siyasi , dini ve mezhep ayrılıkları ne yazık ki ilişkiyi sarsıyor. Bu yüzden bu konuları konuşurken oldukça dikkatli olmak gerekiyor.Tek taraflı bir aktivite de ilişki de sorun olabiliyor. Yani bir aktivite de bulunacaksınız bunu beraber olduğunuz kişiyle yapmanız gerekiyor. Araştırmaya katılanların %13 ü bunu ilişkileri içinde problem olarak görüyorlar.
    2. Cevap: Kadın Erkek Arasında Kavga Nedenleri

  Eski sevgiliden bahsedilirse tabi kavga çıkar, kavgada bile söylenmez yahu:)
    3. Cevap: Kadın Erkek Arasında Kavga Nedenleri

  Kesinlikle ama bir çok çift merak eder eski sevgili eski eşler hakkında çoğu şeyi ve tabiki kaçınılmaz son kavga sebeblerinden biridir.
    4. Cevap: Kadın Erkek Arasında Kavga Nedenleri

  Kesinlikle merak ederler ama kimse bu konuyu açmaya cesaret etmez, ederse de sonu kavga oluyor malesef...Evlilik yepyeni bir başlangıçsa, En iyisi gizli kalması bence...
    5. Cevap: Kadın Erkek Arasında Kavga Nedenleri

  Evet bazı şeyler gerçekten konuşulmuyor çiftler arasında eski yaşanmışlıkların en iyisi gizli kalması bencede susmak en güzeli sorunsuz bir birliktelik için.