Kaddafi'nin oğlu Seyf El Arab öldürüldü

'Haberler' forumunda Dark tarafından 1 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kaddafi'nin oğlu öldürüldü
  [​IMG]
  Kaddafi'nin oğlu Seyf El Arab öldürüldü

  Libya hükümeti, Kaddafi'nin oğlu Seyf El Arab'ın ve 3 torununun NATO bombardımanında öldüğünü açıkladı.
  Muammer Kaddafi'nin saldırıda yara almadığı belirtildi.

  Libya hükümet sözcüsü, NATO saldırısında Kaddafi'nin en genç oğlu Seyfül Arab ile 3 torununun öldüğünü, o sırada evinde olan Muammer Kaddafi'nin yaralanmadığını söyledi.

  LİBYA LİDERİNİN EVİNE 3 ROKET İSABET ETMİŞ


  Libya hükümet sözcüsü Musa İbrahim açıklamasında, ''Seyfül Arab'ın 29 yaşında olduğunu ve henüz Almanya'da öğrenimini sürdürdüğünü'' belirterek, saldırıda ayrıca Kaddafi ailesi ve yakınlarından bazılarının yaralandığını kaydetti.

  Musa İbrahim, saldırı sırasında Muammer Kaddafi'nin eşiyle birlikte evde olduğunu, ancak her ikisinin de saldırıdan yara almadan kurtulduğunu söyledi.

  ''Yapılan saldırının 'orman kanunu' ile karşı karşıya olduklarını gösterdiğini" dile getiren Musa İbrahim, Seyfül Arab'ın 'sivil' olduğunu belirterek, ''Libya'daki olayın (NATO müdahalesinin) sivilleri korumak olmadığının artık herkes tarafından açıkça görüleceğini düşünüyoruz'' dedi.

  Libyalı yetkililer, yabancı gazetecileri kentin varlıklı kesimlerinin bulunduğu yerde olan ve NATO saldırısına hedef olan eve götürerek bilgi verdi. 3 füze tarafından vurulan evin çatısının yer yer çöktüğü, duvarların bazı bölümlerinin parçalandığı ve ağır hasara uğradığı görüldü.

  Kaddafi'nin 6. çocuğu olan Seyfül Arab Kaddafi'nin uzun yıllar Almanya'da kaldığı biliniyordu.

  Kaynak: Haber 7 .com

   
  Son düzenleme: 1 May 2011
 2. Cevap: Kaddafi'nin oğlu Seyf El Arab öldürüldü

  kaddafinin nerde olduğunu biz bile biliyoruz bi nato bilmiyor şaştım kaldım