Kablosuz İnternet Kanser mi Yapıyor?

'Sosyal Konular' forumunda ZeuS tarafından 24 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Kablosuz İnternetin Zararları,
  Kablosuz İnternet Kansermi Yapıyor

  Evde kanser hastanız varsa ve internete kablosuz olarak bağlanıyorsanız dikkat!..
  İnternet günlük hayatımızın en önemli aracı haline gelmiş bulunmakta..Bir tuşla dünyayı önümüze getiren internet ciddi tehditleri de beraberinde getiriyor.

  Tıp Fakültesi'nden 8 kişilik bir ekip, fareler üzerinde kanserli hücrelerle deney yaptı.Ortaya çıkan sonuç oldukça dikkat çekici..Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Ögretim Üyesi Profesör Doktor Mustafa Nazıroğlu:
  Kanserli bir hastanın kablosuz internet olmak üzere radyasyona uğranmasının hastalığını daha da artırdığını, kendisine zarar verdiğini bu çalışmanın sonunda gözlemledik. diye konuştu.

  Yurtiçi ve yurt dışındaki kongrelerde de sunulan araştırma sonuçları, manyetik radyasyon ortamlarının tehlikelerini gözler önüne seriyor.

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Kablosuz İnternet Kanser mi Yapıyor?

  Kanser hastalığı hakkında tüm bilgiliere ulaşmak ve bu hastalık ile nasıl mücadele edeceğinizi bilmek istiyorsanız uğramanız gereken tek yerKanser Kanser Belirtileri Kanser Tedavisi Kanserden Korunma olacaktır , isminden de anlaşılacağı gibi site tamamiyle kanser hastalığı ve tedaviy yöntemleri üzerine yoğunlaşmıştır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Kas 2011
Yükleniyor...