justin bieber nasıl ünlü oldu

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. justin bieber nasıl keşfedildi

  justin bieber müzik kariyerine bir video paylaşım sitesinde adım attı.justin bieber 12 yaşında Ontarioda gerçek bir şarkı yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.Justin Bieber dünyanın en büyük özel video paylaşım sitesi olan youtubea koyduğu kendisine ait amatör şarkıların videolarıyla ünlü oldu. Kendisindeki bu yeteneği gören televizyoncular ve yapımcılar Justin Bieberi profesyonel müzik hayatına taşımış oldular.

  Justin Bieber, bu youtube macerasından sonra belkide bu derece patlama beklemiyordu. Ama oldu çok fazla kişi onun müziğini ve kendine has tarzını beğendi. Beğenenler arasında bu hit kokusunu alan yapımcılarda vardı haliyle.

  Justin Bieber, akabinde yapımcılardan teklif aldı ve onlarla anlaştı, o artık profesyonel müzisyen ünvanının almak üzereydi 2009 yılında Benim Dünyam adıyla yada orjinal ismi “My World olan albümünü çıkardı ve oldukça başarılı oldu.
   


 2. mih

  mih


  ben sesime çok güveniyorum ama arkadaşlarım bana hep senin sesin çok kötü diyolar ama müzik öğretmenim ,ailem ,akrabalarım hep sesimin çok güzel olduğunu söylüyorlar sizce kimlere inanıyım..:(
    3. kendi emin olduğuna inanmalısın
    4. Bence Jastin kimseye inabma bütün arkadaşların seni ve senin sesini kıskanıyorlar.İnan bana..:)
    5. benımde sesımın guzel olduguna inanıyorm şarkı söylemek istiyorum kendim türküm ama ingilizce soylemek ıstıyorm
    6. bende bunu daha bugün öğrendim arkadaşım söyledi
   


 7. ???

  ???


  ya keşke bende böyle ünlü olsam youtubta o kadar çok video varki justın şanslıymış yapımcılardan teklif almış zaten ne oluyosa yabancılarda oluyo baksanıza şimdi dünyanın starıı bendee onun gibi olmak isterdimmmm
    8. Bende harika ingilizce şarkı söylüyorum arkadaşlarım ailem bütün tanıdıklarım harika olduğumu söylüyor fakat benimde youtube'da videom var ama ŞANS tamamıyla.Şimdi bazı yarışmalara başvuru yolluyorum ama artık :)
    9. bende ünlü olmak istiyorum ama şans işte
   


Similar Threads: justin bieber
Forum Başlık Tarih
Resimli Konular Justin Bieber Evinin Görüntüleri 8 Haziran 2014
Resimli Konular Justin Bieber yeni evi 8 Mart 2012
Resimli Konular Justin Bieber yeni saç stili 3 Kasım 2011
Resimli Konular justin bieber kaç kardeş 26 Eylül 2011
Resimli Konular justin bieber kaç kilo 26 Eylül 2011