justin bieber hakkında herşey

'Biyografi' forumunda YAREN tarafından 4 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. justin bieber hayatı,justin bieber ile ilgili bilgiler


  Gerçek adı Justin Drew Bieber olan şarkıcı,Atlanta'da yaşıyor,1 Mart 1994 Kanada doğumlu..
  Sanat kariyerine Youtube ile başladı, oraya Chris Brown'ın With You parçasını coverlayıp siteye yükleyerek ilgi çekti ve Scooter Braun tarafından keşfedilmiştir.


  Justin Bieber Çocukluğu

  Bieber 1 Mart, 1994'te, Stratford, Ontario'da doğdu. Annesi Pattie Mallete, ona hamile kaldığında 18 yaşındaydı. Birçok geliri az işte çalışan Mallete, Bieber'ı tek başına yetiştirdi. Yine de, Bieber babası Jeremy Bieber'la iletişimini kesmedi. Büyürken, Bieber kendi kendine piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrendi. 2007'nin sonlarında, 12 yaşındayken, Bieber bir yerel şarkı yarışması için Ne-Yo'nun "So Sick" şarkısını söyledi ve ikinci geldi. Mallette arkadaşları ve ailesinin görmesi için YouTube'a performansının videosunu koydu. Siteye Bieber'ın değişik R&B şarkılarını söylediği videoları koymaya devam etti ve Bieber'ın sitedeki popülerliği arttıkça arttı.

  Değişik bir şarkıcının videolarını ararken, Scooter Braun, So So Def'in eski pazarlama yöneticisi, yanlışıkla Bieber'ın videolarından birine tıkladı. Etkilenen Braun, Bieber'ın gösteri yaptığı tiyatroyu buldu, Bieber'ın okulunun yerini tespit etti, ve en sonunda Mallette'le irtibata geçti. Mallette isteksizdi; şöyle dua ettiğini hatırladı, "Tanrı'm, onu sana verdim. Bana bir Hristiyan adam, bir Hristiyan plak şirketi gönderebilirsin!" Yine de, kilisenin yaşlılarıyla dua ettikten ve onların desteğini kazandıktan sonra, Braun'un o zamanlar 13 yaşında olan Bieber'ı Atlanta,Georgia'ya demo kaydetmek için götürmesine izin verdi. Gittikten bir hafta sonra, Bieber 2008 yılında Island Records'la anlaşma yapmasıyla sonuçlanan, Island Def Jam Group'ta bir seçme ayarlayan R&B şarkı yazarı/şarkıcı Usher'a şarkı söyledi. Justin Timberlake'in de Justin'le anlaşma yapmaya çalıştığı söylendi, ama o Usher'la kontrat imzalamayı seçti. Bieber ve annesi Atlanta'ya, Usher ve Braun'un da oturdukları yere, kariyerinin temelini atmak için taşındılar.

  Justin Bieber'ın ilk Single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 de 15 e, Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme başarısı elde etmiştir.

  Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009 da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünya'nın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'de en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. Yeni albüm ve klip çalışmaları devam etmektedir.

  En sevdiği renk mor.

  En sevdiği sayı 6. (Hokeyde takım numarası)

  15 yaşına kadar ailesi bir kızla çıkmasına izin vermiyordu. Annesi Onun bir kız arkadaşı olduğunu öğrenince “Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattın! demiş. Sanıyorum ki şimdi çıkmasına izin veriliyor.

  12 yaşında Ontarioda gerçek bir şarkı yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.

  One Time klibinde görünen Ryan Butler en iyi arkadaşı.

  Hockey, basketbol ve futbol oynuyor.

  Birkaç lakabı var; JB, JBiebs, Bieber Cash, J-cutie, JustinBiebs gibi..


  Müzik Videoları
  Year Song Director
  2009 "One Time" Vashtie Kola
  "One Less Lonely Girl" Roman White
  2010 "Baby" Ray Kay
  "Never Let You Go" Colin Tilley
  "Eenie Meenie" Ray Kay
  "Somebody to Love" Dave Myers
   
 2. Cevap: justin bieber hakkında herşey

  justin onca türkiyeye gelip konser veriyorsun bir gün olsun şanlı urfaya gelip konser vermiyorsun ben seni hep interneten ve
  televizyondan görüyorum bir gün şanlı urfaya gelip konser ver bir kezolsun yakından seni göreyim seni çok seviyorum
   
 3. justın

  justın ben seni çok seviyorum ama sen kimseyi tınlamıyorsun ve bu hareketinle hayranlarını kendinden soğutuyorsun hatta istanbula konsere geldiğinde çoğu kişi artık seni sevmeyeceğini söylebi herşey yakışıklılık değil birazda sevgi gerekiyor...
   
 4. justin seni çok ama çok seviyorum türk kızlarına ter kokuyor demişin çok üzüldüm senin gibi yakışıklı birinden bunu beklemezdim hiç seni seven hayranlarına bakıp onlarla konuşmuyorsun çok kırıldım ama seni çok seviyorum .
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Nis 2016
 5. Dünyada en çok istediğim şey Justin'den imza alıp 1 fotoğraf çektirmek ama hayal kurduğumu biliyorum. Justin bir daha Türkiye'ye gelmez. Onu karşılamaya 11 kişi geldiği için memnun kalmamış. Ben sadece 1 kere İzmir'de konser vermesini istiyorum. Mümkün olsaydı bile artık gelmez :( bu hayalden vazgeçemiyorum... Nasıl vazgeçeceğim?
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Nis 2016
 6. bir yorum gördüm burada sanırım ''bana kezban dedikleri için justin bieber i sevdiğimi söylemiyorum kimseye'' demişti biri eğer sen justin bieber i seviyorsan her şeyi göze alırsın ne derlerse desinler umrunda olmaz eğer bir belieber san ve gerçeken seviyorsannn <3 <3 <3 <3
   
 7. Ben bu justine deliler gibi aşığım türkiyeye geldi ama bursada oldugum için gidemedim bu arada bazı beliebers justini yeni haliyle pek sevmiyor kendinize gelin! eğer gerçek bir beliebersan Justini her haliyle seveceksin tabikide Kidrauhl'u herkes özlüyor ama bir beliebers onu her haliyle sevmeli. Lütfen artık biraz dikkat edin ve gerçek bir beliebersan Belieberım diye geçin!!!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Nis 2016