Joker Abdul Cabaret Show 23 Mayıs Ankara

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 7 May 2009 tarihinde açılan konu

 1. Ünlü showman ve yazar Abdullah Koçoğlu,nam-ı diğer JOKER ABDUL; CABARET SHOW’uyla 23 Mayıs cumartesi günü ANKARA SANAT TİYATROSU’NDA,Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.
  [​IMG]
  Gösterilerinde izdiham yaşanan Joker Abdul, ironik kaleminden damlayan şölen tadındaki stand-up şovuyla izleyiciyi kahkaha krizine sokarken, birebir canlandırdığı sanatçı tiplemeleriyle de hayranlık uyandırıyor.
  Bu kez finalde büyük sürpriz var diyen ünlü şovmen, sözlerine şöyle devam ediyor:

  “Geçen sene Ankara’ya gelmeyi çok istedim, mümkün olmadı. Bu sene ise, uygun tarih aralığında ancak bir salon bulabildik. Ankaralı tiyatroseverler bunu tadımlık kabul etsinler, Eylül sonrasında seri gösteri ile geliyorum ve 6 ay boyunca aralıklarla sizlerleyim. Yaşanacak bilet sıkıntısına istinaden, şimdiden özrünü dilemek istiyorum. Tüm güzellikleri bölüşelim, 23 mayıs gecesi ‘Ankara Sanat Tiyatrosu’nda görüşelim.”

  [​IMG]

  Oyun Sahnesi Tiyatrosu’nun katkılarıyla gerçekleşen ANKARA-Ankara Sanat Tiyatrosu ‘Joker Abdul Cabaret Show’ biletlerinde, karaborsa satışı önlemek için 9 bilet üzeri toplu alıma izin verilmiyor. Gösterinin finalinde, kitapçı raflarıyla buluşmadan tükenen ‘Farkındalık Ya Da Farkındanalık’ isimli son kitabını da imzalayacak olan ünlü şovmen; eseri organizasyon gecesi, MyBilet’in Katkılarıyla ücretsiz olarak Ankaralı sevenlerine armağan edecek.

  JokerAbdul.com’u ziyaret ederek gösteriden kesitler izleyebilir, Mybilet.com’dan veya MyBilet gişelerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.
   
Yükleniyor...