Jocelyn Wildenstein resimleri :)

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 31 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Üst Not
  Biri Bu Kadını Durdursun Korkmaya başlıyorum Bülent ersoy ile kıyaslanamaz bile


  ABD sosyetesinin tanınmış ismi Jocelyn Wildenstein, yaptırdığı onlarca estetiğe bir yenisini daha ekliyor

  NEW YORK-Hep daha güzel olmayı hayal etti. Eşinin kendisini Rus güzelle aldattığını öğrenince onu kaybetmemek uğruna estetik ameliyatlara milyon dolarlar harcamaya başlayan ABD sosyetesinin tanınmış ismi Jocelyn Wildenstein, tanınmayacak hale gelmekle kalmadı, korkunç görüntüsüyle 'kadınsı' görünümünü de yitirdi.

  62 yaşındaki 'estetik müptelası' Jocelyn Wildenstein, geçen hafta yeni bir ameliyat için yeniden kliniğe gitti. Eşinin birlikte olduğu Rus kızdan daha güzel olmak için direten ve sırf bu yüzden onlarca ameliyat geçiren Wildenstein, hiç durmadan plastik cerrahların kapılarını çaldı ve yine çalıyor.

  Artık pop müziğin taçsız krali Michael Jackson'la birlikte estetik cerrahinin korkunç örneklerinden biri olarak gösteriliyor. Kimileri ona 'Frankenstein' diyor, kimisi acıyarak bakıyor. Ancak o 'Daha ne kadar değişebilirim?' sorusunu sormaya devam edip bıçak altına yatmaya devam ediyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    2. Cevap: Jocelyn Wildenstein resimleri :)

  :f73:Yaaa DarK bu neeee gece geceee? Daha önce yolladığın korkunç oyunlardan bile bu kadar korkmadım ben:f106: resimleri gördüm ben aynen geldiğim gibi kaçarım bu topicten.:f30:
    3. Cevap: Jocelyn Wildenstein resimleri :)

  DarK Normale döndün sanmıştım bende baktım meraktan ne zamandır yapmıyordun böyle şeyler :f196:
  Ama gerçekten çok kötü bir görüntüydü :f73: