Jinsei Kolye Nedir?

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Şu sıralar ünlülerin yeni çılgınlığı “Jinsei Kolyesi“..peki bu kolyenin ne özelliği varda ünlüler bu kolyeyi takıyor…Ajda Pekkan Ve Arda Turanda da görülen bu kolyenin en önemli özelliği cinsellik başta olmak üzere her yönden performansı artırıp vücudu enerjiyle dolduruyor..
  Türk popunun Süperstar’ı Ajda Pekkan da ‘Jinsei‘ kolyesini Doktor Ender Saraç’ın tavsiyesiyle almış. O gün bugündür kolyeyi boynundan çıkarmayan Pekkan, Saraç’a teşekkür ediyor. Kolyenin gücünü öve öve bitiremeyen Süperstar, kolye sayesinde vücudunun daha iyi performans sergilediğini söylüyor. Yılmaz Erdoğan, Hakan Ünsal, Christoph Daum, Erman Toroğlu, Yavuz Bingöl ve Mehmet Ali Erbil gibi ünlü isimler de bu kolyeden satın almış.
  Hayata denge, zindelik ve huzur getirmek için tasarlanmış koruyucu bir enerji sistemi olan Jinsei kolyenin fiyatı 250-350 TL arasında değişiyor. Japonca ‘hayat enerjisi’ anlamına gelen Jinsei kolyelerin nano titreşim yaratarak vücuda enerji verdiği ve hücreleri yenilediği de iddia ediliyor.
    2. Cevap: Jinsei Kolye Nedir?

  teşekkürler
  ben almım kalsın:)