Jennifer Lopez'in Saç Sırları

'Kadınların Dünyası' forumunda zamaneanne tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Saçlar kadınların en önem verdiği özelliklerinden bir tanesi. Bunun yanında çoğu kadın da saçlarının güçsüzlüğü ve zayıflığından şikayet eder. Jennifer Lopez özellikle son dönemde oynadığı şampuan reklamındaki saçlarıyla tüm kadınları büyülüyor. Siz de Jennifer Lopez gibi saçlarınızın hacimli ve seksi görünmesini istiyorsanız bu önerileri dikkate alın:


  Yüzünüzün şekline göre saçlarınızı şekillendirin. Örneğin yüzünüz yuvarlak ve elmacık kemiklerinizin belirginleştirilmeye ihtiyacı varsa saçınızın tepe kısmına -bu alana taç bölgesi denir- hacim verin.Parmaklarınızla buradaki tutamları kaldırın. Yüzünüz uzun ve inceyse yanağınıza düşen tutamları kabartın.

  Hemen düz haline dönen ince telli saçlar için şekillendirme işleminden önce de bir miktar saç spreyi öneriyoruz. Kurutmaya da köklerden uca doğru devam edin.

  Saçınız hafif nemliyken düzenli tutamlara ayırın ve bigudilere sarın. Yüksek devirde çalıştırdığınız saç kurutma makinesiyle saçlarınızı tamamen kurutup bekleyin. Gece yapıp yatarsanız sabah bir yıldız gibi uyanacaksınız.

  Saçlarınız çok ince ve düzse saçlarınızı saçramadan önce köpük kullanabilirsiniz. Kabaracağından korkuyorsanız wax kullanmayı deneyin.

  Jöleyi kesinlikle tercih etmeyin. Her zaman kullandığınız banyo sonrası şekillendirici kremlerle de kalıcı etki sağlayabilirsiniz.

  Eğer saçlarınız kendiliğinden dalgalıysa fırça uçlu kurutma ve şekillendirme ürünlerini kullanabilirsiniz. Saçlarınız iri dalgalıysa açık havada kendiliğinden kurumaya bırakın. Sonra da köpükle sabitleyin.
    2. Cevap: Jennifer Lopez'in Saç Sırları

  Teşekkürler güzel bilgiler denemek ve uygulamak için biraz zaman gerekiyor umarım bu zamanı buluruz..

  Dünya starı Jennifer Lopez Saç Modellerinden bir kaçı gerçekten çok yakışmış ünlü sanatçıya :f40:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    3. Cevap: Jennifer Lopez'in Saç Sırları

  Paylaşım ve katkın için teşekkürler, ellerine sağlık...
    4. Cevap: Jennifer Lopez'in Saç Sırları

  Jennifer lopezdeki para ve güç bizde olsa rapunzele döneriz bizde :))