İzmir'in Güçlü Markası Folkart Nişantaşı'nda

'Haberler' forumunda Blizzard tarafından 19 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. İzmirin Güçlü Markası Folkart Nişantaşında Kendini Gösterdi

  İzmirde yaptığı örnek projeler ile adını duyuran Folkart Yapı, Konak Belediyesi ve İstanbul Şişli Belediyesi işbirliği ile İstanbul Nişantaşınde düzenlenen Şişli İzmir günlerine katıldı


  [​IMG]

  İstanbulun en gözde semtlerinden Nişantaşında Şişli İzmir Günleri, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, sanatçılar Kadir İnanır, Ümit Besen, Ali Kocatepe, Volkan Severcan, İzmirli sanatçılar, yazarlar, sporcular, işadamları, gazeteciler ve çok sayıda İzmir sevdalısının katılımıyla gerçekleşti.
  Bu sene konsepti 'EXPO 2020 Adaylığı' olarak belirlenen Şişli-İzmir Günleri'nde, EXPO anlatıldı. Abdi İpekçi Caddesi'nde 'Eski İzmir Resimleri' sergisi yer aldı, gevrek, boyoz, kumru, lokma ikram edildi. Maçka Sanat Parkı'ndaki stand alanında, İzmir kurum ve kuruluşları boy gösterdi. İki gün süren etkinlikte adeta İzmir İstanbula taşındı. İzmir'in tarihi, kültürü, sanatsal dokusu ve kendine özgü lezzetleri, İzmirli sanatçı, sporcu ve işadamları tarafından tanıtıldı.
  Daha inşa halindeyken 200er metre yüksekliğindeki 40ar katlı iki kulesiyle İzmirin yeni kent merkezinin simgesi olan Folkart Towers, İzmirin ilk A+ Projesi Folkart Narlıdere ve eşsiz manzarasıyla Folkart Mavişehiri İzmire kazandıran Folkart Yapı, Maçka Sanat Parkında kendini gösterdi. Örnek projelerin yanı sıra İzmirde düzenlenen kültür sanat faaliyetlerine olan katkılarıyla, reklam filmlerinde bile İzmirin tanıtımını yapmasıyla gündeme gelen Folkartın standı organizasyon boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçı Volkan Severcan, İzmirli sporcu ve sanatçılar standı ziyaret edip Folkart projeleri ile ilgili bilgi aldılar.
  Folkart Yapı Satış Müdürü Elzem Sül “Geçen yıl MediaCat dergisini yaptığı araştırmada da İzmirin en bilinen ve konuşulan markası olduğumuz ortaya çıkmıştı ama bunu İstanbulda böyle bir organizasyona katılınca çok daha fazla hissettik. İstanbulda yaşayan İzmirliler kadar İstanbullular ile de standımız adeta doldu taştı. Özellikle yeni projemiz Folkart Towersa ilgi çok fazlaydı. Buraya kendimizi tanıtmak için geldik ama hem İzmirli hem İstanbullu müşterilere satış bile yaptık. Dedi.