Ivana Sert kimdir, Ivana Sert

'Biyografi' forumunda Elfida tarafından 16 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ivana sert kaç yaşında
  Ivana sert biyografi
  ivana sert hakkında bilgi

  Şu an yayında olan bugün ne giysem adlı yarışmanın jürilerinden birisi. Geçtiğimiz günlerde Sex and the City adlı filmdeki başrol oyuncunun mayosu ivana sert tarafından tasarlandı. Nişantaşında açığı store ile de ünlü markaların ürünlerini satan Sert, Sırbistan doğumlu. Türkiye’ye geldiğinde tanıştığı iş adamı Yurdal Sert ile evlenmiş ve şimdilerde 6 yaşında bir de oğlu var.
   
 2. Cevap: Ivana Sert kimdir, Ivana Sert

  Türkiye'nin İkoncan'larından birisi , diğeri ise Eda Taşpınar. Gelelim Ivana Sert'e.Birkaç eleştirim olacak.Yıllardır Türkiye'de ve hala çok bozuk bir Türkçe.(Eeee tabi ikoncan olmak için dikkat çekmek gerek :))

  Diğer taraftan sen tarz sahibi bir tasarımcısın, harika bir fiziğin var, herkes senin giydiklerini takip ediyor.Fakat saç rengin olmuyor Ivana'cım :f196::) Artık değişmesi gerek modeline sözüm yok o senin tarzın olabilir fakat rengini koyulaştırmalısın.Evleneceği ilk gün saçlarını röfle yaptıran genç kızların görüntüsü var.:)

  Programınızda sürekli sarı saçla gelen bayanları yerden yere vururken o saçla gezmek sana yakışmıyor.Doğallık doğallık doğallık...