işte en cimri ünlüler :)

'Haberler' forumunda ayla tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. Zor kazanılan para zor harcanıyor. Bu durum ünlüler için de geçerli.

  Ancak bazıları var ki adları cimriye çıkmış. Kim mi onlar? İşte cevabı...

  Demet Akalın: Son yıllarda paraya para demeyen ünlü popçunun eli çok sıkı. Gayrimenkule yatırım yapan ünlü şarkıcı cimriliği konusunda "Benim malım çok kıymetli. Eski şeylerimi bile kimseye veremiyorum. Paranın nasıl kazanıldığını biliyorum" demişti.

  Tüm mal varlığını annesinin üzerine yapan Akalın, "Hayatın bin bir türlü hali var. Annem benim akıl hocam. Tuğba Özay ile annesini örnek aldık" diye konuştu.


  Ece Erken: Tuncer Öztarhan ile evlenerek sosyeteye de giren güzel sunucu bahşiş konusunda oldukça cimri çıktı. Erken, eğlence mekanından çıktığında uzun süre kahyalarla park ücreti konusunda pazarlık yapıyor. Ece'nin bu durumundan arkadaşları bile şikayetçi.

  Kimilerine göre cimriler kraliçesi

  Nilüfer: Kimilerine göre tutumlu bir insan, kimilerine göre ise "cimrilerin kraliçesi" O ise bu konuda, "Cimri değilim ama lüzumsuz harcamalardan hoşlanmam. Lüksten, gösterişten nefret ederim" diyor.

  Ali Poyrazoğlu: Ünlü tiyatrocu cimri olduğunu kabul edenlerden. Poyrazoğlu, "Biz çok zor para kazanılan bir mesleği yapıyoruz. Hollywood yıldızları, Fransız ve İtalyan yıldızları gibi para kazanmıyoruz. Parayı harcamak yürek istiyor, görgü istiyor, bilgi istiyor. Paranı harcadığın zaman helal edeceksin. Ben onun için paramı çok dikkatli harcarım" diye konuştu.

  Bahşiş vermiyor

  Mahsun Kırmızıgül: Albümleri en çok satanlar arasında yer alan Kırmızıgül, yönetmenliğini yaptığı 'Beyaz Melek' ve'Güneşi Gördüm' filmleriyle de gişede servetine servet kattı. Ünlü sanatçının gittiği mekanlarda arabası için otoparkçılara para ödemediği ve görevlileri isyan ettirdiği öğrenildi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Ağu 2010
 2. Cevap: işte en cimri ünlüler :)

  Bazı ünlü mekanların arabanızın kapısını açma ücreti nerdeyse bir kilo et ücretiyle eşit :f196:
  ama bunlarınki de biraz görgüsüzlük olmuş :)