İşte En Başarılı Kadın Oyuncu!

'Haberler' forumunda karakız tarafından 27 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. iVillage Türkiye kadınları en başarılı kadın oyuncusunu seçti.
  “sizce hangisi en başarılı” anketine göre, en başarılı kadın oyuncu Özgü Namal oldu. 7545 kişinin katıldığı ankette, Hanımın Çiftliği dizisindeki başarılı Güllü rolüyle Özgü Namal gönülleri fethetti ve yüzde 23 oyla en başarılı kadın oyuncu seçildi. Aşk ve Ceza dizisiyle tekrar TV ekranlarına başarılı bir dönüş yapan Nurgül Yeşilçay da çok yüzde 22.4 oyla ikinci sırada yer aldı.
  Tuba, Beren'i geçti!


  Gönülçelen dizisiyle hayranlarıyla buluşan Tuba Büyüküstün yüzde 17.3 oyla üçüncü sırada yer alırken, Aşk-ı Memnu’nun başarılı oyuncusu Beren Saat yüzde 17.1 oyla dördüncü oldu. Televizyonun güzel ve genç oyuncuları arasındaki oy farkı fark yok denecek kadar az olsa da Tuba çok az oy farkıyla Beren’i geçti.

  Dere başarılı mı değil mi?

  İlgiyle takip edilen Yaprak Dökümü’nün Necla’sı Fahriye Evcen, Ezel dizisinin Eyşan’ı Cansu Dere ile Samanyolu dizisinin Zülal’i Vildan Atasever’in ‘en başarılı oyuncu’ anketinde düşük oylar alarak alt sıralarda kalmaları dikkat çekti. Ayrıca, Pelin Karahan, Gökçe Bahadır, Aslı Tandoğan, Nehir Erdoğan, Berrak Tüzünataç gibi oyuncular sıralamada oldukça altlarda kaldı.

  Ankete katılanlara göre başarılı kadın oyuncu sıralaması şöyle oldu;

  Özgü Namal % 23.9
  Nurgül Yeşilçay % 22.4
  Tuba Büyüküstün % 17.3
  Beren Saat % 17.1
  Fahriye Evcen % 4.7
  Cansu Dere % 4.4
  Pelin Karahan % 2.2
  Gökçe Bahadır % 1.9
  Aslı Tandoğan % 1.8
  Nehir Erdoğan % 1.7
  Berrak Tüzünataç % 1.4
  Vildan Atasever % 1.2


  MYNET
   


Yükleniyor...