İstanbul'un Altınları'ndan ilk kare

'Popüler Diziler' forumunda EyLüL tarafından 20 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. İstanbul'un Altınları'ndan ilk kare
  İstanbul'un Altınları Oyuncu Kadrosu
  İstanbul'un Altınları Dizi Tanıtımı


  İstanbul'un Altınları'ndan ilk kare
  [​IMG]
  "İstanbul'un Altınları" Usta Oyuncu Kadrosuyla Çok Yakında ATV'de?
  Yapımcı : Calinos
  Yönetmen : Yonca Güzelpınar
  Senaryo : Haluk Özenç

  Oyuncular : Haluk Bilginer (Reşat Altın), Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Salih Kalyon (Ahmet), Defne Yalnız (Emine), Gürgen Öz (Tankut), Funda Eryiğit (Ayşegül), Nadir Sarıbacak (Fahri)
  İstanbul'un Altınları. Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş ve Ani İpekkaya gibi değerli oyuncuları bir araya getiren yepyeni bir sitcom çok yakında ATV ekranlarında başlıyor.

  Altın Apartmanı'nın eğlenceli ve komik sakinleri?

  Reşat Altın rolüyle izleyeceğimiz Haluk Bilginer, Altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışırken; annesi Saadet, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak ve çatışmaların ortasında bir barış köprüsü olacak. Reşat Altın, özellikle erkeklerden nefret ettiği için kendini kadın haklarına adamış opera sanatçısı üst komşusu İsmet (Demet Akbağ)'e karşı hislerini başlangıçta anlamlandıramayacak.

  Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Reşat Altın'ın kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşen ve onun bütün dengesini altüst eden, Avrupa'da eğitim görmüş ve 15 senede 5 koca eskitmiş bir operacı... Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı İsmet Azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, dillere pelesenk olacak sözleriyle çok eğlendirecek.