İstanbulun Altınları Dizisi Oyuncuları

'Popüler Diziler' forumunda EyLüL tarafından 17 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. İstanbulun altınları dizisi oyuncuları
  İstanbulun Altınları Dizisi Oyuncu Kadrosu,
  İstanbulun Altınları Dizi Oyuncuları
  İstanbulun Altınları Dizisi Oyuncuları Hakkında kısa Bilgiler

  Başrollerinde Haluk Bilginer (Reşat Altın), Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Salih Kalyon (Ahmet), Defne Yalnız (Emine), Gürgen Öz (Tankut), Funda Eryiğit (Ayşegül), Nadir Sarıbacak (Fahri)Şebnem Sönmez
  gibi birçok yetenekli oyuncunun yer aldığı dizi, İstanbul'da 25 senelik karısı Ayten'le birlikte yaşadığı apartmanı dış tehlikelerden korumaya kararlı Reşat Altın'ın, maddi imkansızlıklar nedeniyle evine yerleşen kızı Ayşegül ve asi damadı Caner ve apartman sakinleriyle yaşadığı çekişmeleri, çatışmaları anlatır. istanbul'un altınları Çok yakında Atv'de.

  Dizinin senaryosunu ise Haluk Özenç kaleme alıyor.


  Atv nin yeni komedi dizisi İstanbul'un Altınlarıbaşarılı iki ismi bir araya getiriyor Bu isimlerden biri Haluk Bilginer, diğeriyse Demet Akbağ


  Atv'nin birçok dev ismi bu yeni komedi dizisinin kadrosuna katıması bekleniyor Atv kanalı İstanbul'un Altınları dizisini çok yakında izleyici ile buluşturacak

  Haluk Bilginer ve Demet Akbağ yeni dizisi İstanbul'un Altınları
  [​IMG]

  Haluk Bilginer (D. 5 Haziran 1954, İzmir), Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. Mart 1999′da Zuhal Olcay ile birlikte Oyun Atölyesi’ni kurdu.

  [​IMG]
  Demet Akbağ
  23 Aralık 1959'da İzmir'de dünyaya geldi. 1982 yılında amatör olarak başladığı tiyatro hayatına, 1983 yılında dahil olduğu Gönül Ülkü - Gazanfer Özcan Tiyatrosu ile devam etti. Kurulduğu tarihten beri çalıştığı Beşiktaş Kültür Merkezi'nin (BKM) dışında, Kent Oyuncuları, Hadi Çaman, Yeditepe Oyuncuları, Devekuşu Kabare, Dormen Tiyatrosu ve Ortaoyuncular gibi topluluklarla çalıştı.

  Funda Eryiğit
  [​IMG]
  1984 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü öğrencisi

  Salih Kalyon
  [​IMG]
  1946, Ağrı), Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu.

  Defne Yalnız
  [​IMG]
  Defne Yalnız 1948 doğumlu sinema ve tiyatro* sanatçısı. kaynanalar'daki 'döndü' rolüyle hafızalarımıza kazınmıştır

  Nadir Sarıbacak
  [​IMG]
  14 Eylül/1977‘de Ankara‘da doğdu. 2000′de Çanakkale 18 Mart Üniversitesi-Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Akademi İstanbul/Tiyatro bölümünü bitirdi.

  Gürgen Öz
  [​IMG]
  10 Mayıs 1978'de Zonguldak'ta doğdu. Mühendis baba ve tarih öğretmeni annesi İstanbul'da üniversitedeyken tanışmış. Babasının görevi nedeniyle evlendikten sonra Zonguldak'a yerleşmişlerdir.

  Şebnem Sönmez
  [​IMG]
  Şebnem Sönmez 5 haziran 1968 İstanbul Doğumlu
  Lisedeyken Pendik Gençlik Tiyatrosu’nda ilgi alanını geliştiren Sönmez; Kartal Sanat Tiyatrosu, Taner Barlas Mim Tiyatrosu gibi topluluklarda oynadı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı bitiren sanatçı, Dormen Tiyatrosu’nda da çalıştı.
   
  Son düzenleme: 20 Tem 2011