Istanbul Kitap Fuarı

'Medya Bölümü' forumunda Destina tarafından 27 Haz 2008 tarihinde açılan konu

 1. 27. İstanbul Kitap Fuarı’nın Teması ve Onur Yazarı Belli Oldu

  [​IMG]

  TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Beylikdüzü’nde, 1 - 9 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek olan 27. İstanbul Kitap Fuarı’nın ana teması ve Onur Yazarı belli oldu.

  İstanbul Kitap Fuarı Danışma Kurulu’nun oy birliği ile aldığı karar sonucunda değerli yazar Füruzan, 27. İstanbul Kitap Fuarı’nın “Onur Yazarı” olarak belirlenmiştir. Fuar süresince Füruzan’ın edebi kişiliği, eserleri üzerine söyleşi ve panellerin yer aldığı etkinlikler düzenlenecektir.

  Bu sene, Kitap Fuarı’nın ana teması, İstanbul Kitap Fuarı Danışma Kurulu tarafından “1968-40 Yıl Önce, 40 Yıl Sonra” olarak kararlaştırılmıştır. Bu tema çerçevesinde yurt dışından değerli yazar ve konuklar davet edilecektir. Bu kapsamda, yurt içinde ve yurt dışında 68 hareketinin ruhu ve bugüne yansımaları üzerine etkinlikler düzenlenecek; dönemin edebiyat, sinema, sanat ve kültür hayatına olan katkıları ele alınacaktır.

  İstanbul Kitap Fuarı, yaklaşık 550 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla, ARTİST 2008 – 18. İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecektir.
   
 2. Bilgilendirme için teşekkürler Destina..:f40: