İstanbul Film Festivali Başlıyor..

'Medya Bölümü' forumunda YAREN tarafından 22 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da merakla beklenen 28. Uluslararası Film Festivali, 4 Nisanda başlıyor.

  Yerli, yabancı bir çok başarılı filmlerin izleyici ile buluşacağı, ödüllerin dağıtılacağı festivali 16 Nisanda görkemli bir ödül töreni ile sona erecek.
  Altın Lale Ulusal Yarışma kategorisinde; Başka Semtin Çocukları, Uzak İhtimal, Hayatın Tuzu, Kara Köpekler Havlarken, Hayat Var, 11e 10 Kala, İki Çizgi, Süt, Vicdan, Köprüdekiler, Ali’nin Sekiz Günü, Mommo, Pandora’nın Kutusu, Gölgesizler, Uluslararası Yarışma kategorisinde; Düşman Hattı, Bir Terör Filmi, Tapınma, Günışığı Temizleme Şirketi, Mamut, Ricky, 50 Ölü Adam, II Divo, Milk filmleri yarışacak.

  Ayrıca izleyiciler Yarışma Dışı olarak Türk filmlerinden; 3 Maymun, Gökten 3 Elma Düştü, Issız Adam, Dilber’in Sekiz Günü, Yabancı filmlerden; Evlilik Sanatı,Kanun Benim filmlerini de izleyebilecekler. Klasik Türk Filmlerinin, kısa filmlerin ve bir çok güzel aktivitenin bulunacağı festival merakla bekleniyor…

  Festival geçen yıl başlattığı indirimli fiyat uygulamasını bu yıl da devam ettiriyor. Hafta içi gündüz seansları (11.00, 13.30 ve 16.00) bu yıl da 3,50 TL.. Öğrenci indirimlerinin de bulunduğu festivalde, tüm türk filmleri sadece 3.50 TL‘den 21 Mart Cumartesi günü satışa çıktı.
    2. Cevap: İstanbul Film Festivali Başlıyor..

  Bakalım ne olacak..:f20:
  Hadi hayırlı olsun..:f196:
  Tesekkürler Yaren ablacım..:f40: