İstanbul Etilerde patlama

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 26 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. İstanbul Etilerde patlama ilk görüntüler

  [​IMG]
  Etilerdeki patlamada yaralananların isimleri,İstanbul Etilerde patlama ilk görüntüler video, Etiler patlama resimleri,Etilerde patlama haberleri,etilerdeki patlama nerede oldu,Etilerde patlamadaki yaralılar,

  İstanbul Etiler'de patlama oldu
  Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu yakınındaki Koç Köprüsü altında bulunan İETT durağında saat 09:00'da bir patlama meydana geldi. Patlamada 8 kişinin yaralı olduğu öğrenildi. Şiddetli patlamanın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi.

  Okmeydanı ve Şişli Etfal Hastanelerinde tedavi altına alınan biri polis 7 kişinin isimleri belirlendi. Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu yakınındaki Koç Köprüsü'nün altında meydana gelen patlamada yaralanarak Şişli Etfal hastanesine kaldırılanların polis memuru Üzeyfe Erdem, İETT şoförü Seyfi Erdem, Yazgülü Şubatlı, Sami Işık ve soyadı öğrenilemeyen Agof adlı kişiler olduğu öğrenildi. Buradaki yaralılardan Yazgülü Şubat'ın hayati tehlikesi olmamasına karşın durumunun ağır olduğu belirtildi.

  Okmeydanı Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıların ise Ayten Bal ile Ceyhan Mercan olduğu belirtildi. Ayağından yaralanan Ayten Bal'ın ameliyata alınacağı bildirildi.

  İstanbul Etilerde patlama ilk görüntüler  alıntı:sabah