İstanbul Alışveriş Festivali

'Medya Bölümü' forumunda Blue tarafından 18 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. İstanbul Alışveriş Festivali,İstanbul shopping fest,40 gün 40 gece alışveriş,istanbul alışveriş indirimi

  İstanbul Alışveriş Festivali bugün başladı.40 gün 40 gece alışveriş yapabileceksiniz.Mağazalar gece 2'ye kadar açık olacak.En önemlisi indirim indirim olacak.40 gün 40 gece alışveriş yaparken eğleneceksiniz de.Hangi Avm festival kapsamında bakalım...

  [​IMG]

  İSTİNYE PARK
  AÇILIŞIN EV SAHİBİ

  İstanbul' u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştürmeyi hedefleyen İSF, bu akşam İstinye Park'ta başlıyor. Saat 20.30'da Torium AVM'yle eş zamanlı olarak gong vuruşu yapılacak. Aralarında Geveze'nin de olduğu ünlü Virgin Radio DJ'lerinin müzikleriyle devam edecek gece, saat 02.00'ye kadar sürecek.


  ASTORIA
  YARI FİYATINA SİNEMA
  Astoria, ISF boyunca kadın müşterilerine özel etkinlikler düzenleyecek. Tüm kadınlar, 40 gün boyunca her salı, Astoria Cinebonus Sinemaları'nda tüm gün, tüm seanslarda, yüzde 50 indirimle film izleyebilecek. Erkekler de aynı hizmetten perşembe günleri yararlanacak.

  GALLERIA
  ÇOCUKLARA TİYATRO
  İçinde 119 mağaza yer alan Galleria'da; Altınok Tiyatrosu tarafından her cumartesi çocuklar için ücretsiz oyun sahnelenecek. Galleria, pazar günleri de Serhat Kaner ve grubu ile müzik dinletilerine ev sahipliği yapacak.


  PALLADIUM

  23.00'E KADAR AÇIK
  Anadolu yakasının seçkin AVM'si Palladium, 40 gün boyunca saat 23.00'e kadar açık olacak. 26 Mart Cumartesi günü düzenlenecek 'Night Out' etkinliği ise ziyaretçileri saat 02.00'ye kadar eğlence ve alıverişe doyuracak.

  FORUM İSTANBUL

  Forum İstanbul'dan alışveriş yapanlar, '40 gün 40 deneyim' kampanyasına katılmaya hak kazanacak. Helikopterle şehir turu, Kapadokya'da balon turu, köpekbalıklarıyla dalış, bungee jumping, at safari ve yamaç paraşütü gibi sıra dışı deneyimlerden birini yaşamak isteyenler; alışverişleri karşılığında puan toplayacak. Minimum 50 liralık alışveriş karşılığında, her 10 TL için 1 puan kazanılacak.


  PROFİLO

  Çocuklara Karagöz Hacivat
  Mecidiyeköy'deki Profilo Alışveriş Merkezi, özel indirim oranları, açık hava mekanları ve çocuklara yönelik etkinlikleriyle öne çıkıyor. Burası da festival sürecince 23.00'e kadar açık. 26 Nisan'daki Night Out'ta gece 02.00'ye kadar alışverişin keydi devam edecek. 21.00'den sonra mağazalar ekstra indirim uygulayacak. Çocuklar Karagöz Hacivat, Mini Tiyatro ve Kukla Atölyesi ile vakit geçirecek.