Işın Karaca zayıflama başarısı

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Işın Karaca zayıflama başarısı

  [​IMG]
  Işın Karaca zayıflama başarısı

  Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca 2015 yılında Tuğrul Odabaş ile evlilik planları yapıyor. Düğün öncesinde ise verdiği kilolar ile herkesi hayretler içinde bırakan Işın Karaca’nın zayıflama sırrı merak konusu oldu.

  Bizler onu kilolu olarak tanıdık ve bir gün 36 bedene düşebileceğini belki de hiç tahmin etmedik. Ama Işın Karaca herkesi şaşırtmayı başardı ve 2014 yılının sonunda yeni hali ile ne kadar değiştiğini gözler önüne sermeyi başardı.

  Pek çoğumuzun tanımakta zorlandığı yeni haline kavuşmak için aceba neler yaptı ve nasıl zayıfladı?

  Tartıda 3 haneli rakamları görünce zayıflamayı kafasına koyan Işın Karaca midesini küçülttürmek için bıçak altına yattı. Midesinin 2/3’si alınan Işın Karacak 36 bedene kadar inmeyi başardı. Yıllardır zayıflama uğraşı içinde olan Işın Karaca Haşimato denen bir tiroid hastalığı nedeniyle bir türlü bu amacına ulaşamamıştı. Denemediği yöntem kalmadığını belirten Işın Karaca’nın tüm çabaları sonuçsuz kalınca mide küçültme operasyonuna karar verdi.

  Bu sayede artık yarım porsiyon ile kolayca doyduğunu ve sağlıklı bir şekilde kilo verdiğini açıklayan Karaca bu kararının sadece güzel görünmekle alakalı olmadığını sağlık sorunlarının da bu kararı almasında etkili olduğunu açıklıyor. Tabi sadece ameliyat değil. işte Işın Karaca’nın beslenme tarzı

  Az ve sık yemek yemek,

  kırmızı et, sebze çorbası, tavuk çorbası,

  kahvaltıda peynir ve yumurta,

  Ekmek ve hamur işlerini kesinlikle yememek

  Spor (yüzme, yürüyüş, bisiklet)

  Işın Karaca’nın son hali muhteşem görünüyor değil mi?

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...